Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok ilyen STR8 parfümöke...

Hol tudok ilyen STR8 parfümöket vásárolni?

Figyelt kérdés
Érdekelne engem 2 illat az STR8 kínálatából az Original és a Freedom. Az a problémám mindenütt csak EDT-t találok az ilyen( [link] kiszerelés helyett. Olyat mint ami a linkelt oldalon van hol tudok beszerezni?

2015. febr. 5. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv! Sajnos nem látom élesen a képet, de gyanítom ez elírás. A férfi ,,parfümök'' legtöbb esetben EDT-k, csak sokan parfümnek mondják őket.Nem nagyon gyártanak EDP-t férfiaknak vagy azért mert nagyon drága, vagy azért mert nagyon intenzív lenne.Persze vannak EDP-k férfiaknak is de pl (egyik kedvencem) a Hugo Boss Bottled is EDT.Abból sincs EDP.Egyébként szerintem a Freedom nagyon jó illat. Én is azon gondolkodom most.Szolnoki Tecsoban most 2600ft-ok a STR8 EDT-k. Original-ból volt még.Lehet másik áruházban is van leakciózva.Szerintem csak elírták az EDP-t. üdv.
2015. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát megnéztem néhány drogériában ott is csak EDT-t találtam. Viszont most elgondolkodtam mi is a valódi külömbség közöttük, mármint EDT és EDP között? Ha hamarosan nem találok ilyen kiszerelést akkor vagy büdösen fogok járni vagy muszáj leszek megvenni az EDT-t (inkább a 2. xD) :D
2015. febr. 6. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] [link] ...úgy tudom eredetileg is a mosdatlanság kompenzálására találták ki őket. Régen voltak arisztokraták akik nem fürödtek rendszeresen és büdösek voltak mint a dög. Inkább fejlesztettek ki nekik parfümöt, nehogy meg kelljen mosdani:D. Parfüm, tolalett víz, kölni víz. Szerintem nem fogsz találni EDP-t str8ben. Ez nem az az árfekvés, meg szerintem felesleges is lenne.Az EDT-ből is elég 2-3 fújás és sokáig bírja.Egy ismerősömnek volt Freedom sokáig lehetett érezni és szerintem jó illata van...szerintem.
2015. febr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!