Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ebay-ről Michael...

Hogyan lehet ebay-ről Michael Kors táskát rendelni? (másolat)

Figyelt kérdés

Láttam itthoni oldalakon, hogy árulnak MK táskát 8-10ezer forintért.. oké nem sok, de tudom hogy az sem eredeti, és hogy ők is ebayről szerzik be.. nem tudják hogyan keressek rá?

beírom hogy MK, vagy Micheal Kors táska beállítom, hogy a legalacsonyabb árut tegye előre, de akkor is csak az eredeti jön be 80ezerért..



#eBay #michel kors
2015. febr. 6. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
pedig az MK-ra kellene kiadnia replikát.
2015. febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az Aliexpressen néztem, ott úgy szokták kidobni a keresők hogy "michael korss bag" vagy "michael korssed bag", mert nem írhatják úgy szószerint ki, más márkákban is megfigyeltem.
2015. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet!

A boltosok (vagy ami oldalt te lattal) nem eBayrol rendelik a masolatot. Elkepzelheto, h vki feltesz vmi hamisitvanyt, pont raakadsz es megveszed, de tutti amint az eBay eszreveszi, letiltjak az eladot.


[link]


We don't allow replicas, counterfeit items, or unauthorized copies to be listed on eBay.....Counterfeits, fakes, or replicas of brand name items (for example, a purse bearing the Chanel name or logo that wasn't made by Chanel)

2015. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!