Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Taszít a szemölcs?

Taszít a szemölcs?

Figyelt kérdés
Engem nagyon undorít, ha a másik testén nagy anyajegyek, szemölcsök vannak. Sok ilyen testű embert látok az utcán is, a nyakán, fején, dekoltázsán (ezek látszanak ugyebár) ott éktelenkednek a nagy ragyák. Nem értem, hogy ezekhez az emberekhez van, aki hozzá tud nyúlni undor nélkül? Egyébiránt miért nem szedetik le? (egy egyszerű ambuláns műtéttel kivágják)
2015. febr. 6. 17:11
 1/6 anonim válasza:
52%

én nagyon undorodom tőle

csaj mellénél a legundorítóbb.. :S

ha a csajomnak lenne, tuti leszedetném

2015. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%
Egyeseket milyen dolgok zavarják, elképesztő.
2015. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Remélem, hogy te sem találsz majd magadnak párt! :)
2015. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
67%
Az anyajegyekről nem tehet senki elképesztő hogy zavar mondjuk a szemölcsöt megértem
2015. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért ne találjak párt, mert undorodok a kiálló, gusztustalan szemölcsöktől? Te aztán "jó fej" ember lehetsz. Bízom benne, hogy te viszont találsz, és megtalálod mellette a lelki békéd, mert egy nagyon rossz lelkületű ember vagy.
2015. febr. 6. 17:17
 6/6 A kérdező kommentje:
A nagy, kiálló, alaktalan, fekete anyajegyekre gondoltam. Nem a kicsi, laposakra.
2015. febr. 6. 17:19




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!