Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem értem, miért van ez?...

Nem értem, miért van ez? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Barhova megyek,mindig erzekelem ,hogy az emberek megbamulnak.Valamelyik nap is volt,hogy felszalltam a trolira es egy srac eleg sokaig nezett,sokan mondtak mar hogy olyan kek a szemem higy szinte atlatszo es hogy sokan megnezik.Csak annyit nem ertek,ha ennyi sok mindenkitol,barataimtol pozitivumokat kapok a kulsommel kapcsolatban,akkor a fiuakat miert nem erdeklem?Vagy az is kozrejattszhat ,hogy a keves szabadidom miatt,nincs idom uj tarsasagokba menni?!Legyszives normalisan valaszoljatok,mit tehetnek hogy tobb velem egykoru srac eszrevegyen?:(

#ismerkedes-kulso
2015. febr. 7. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján észrevesznek. Az viszont lehet, hogy nem adsz nekik semmilyen jelet, amiből látják, hogy közeledhetnek. Az utcán vagy trolin amúgy sem sokan szoktak leszólítgatni lányokat. Nem baj, ha nem jársz folyton új emberek közé, de ha lehetőséged adódik megismerni valakit, aki szimpatikus, nyiss felé, érdeklődj, mosolyogj, flörtölj. Sok srácnak olyan jelzés csak az elég, amit már lehet, hogy túl egyértelműnek érzel, de nem az (feltéve, ha nem kínálkozol fel neki egy az egyben).
2015. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!