Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Női parfüm férfin? Észrevehető...

Női parfüm férfin? Észrevehető, ha egy férfi női parfümöt használ? Mennyire tartanátok melegnek az illetőt, lányok? Esetleg vonzóbbá tennék a szemetekben a férfit?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Melegnek nem tartanám az illetőt, de azt hinném, rossz flakont fogott meg a polcon, levette a barátnője vagy anyukája parfümjét és azt fújta magára.

Észrevehető, mert vannak tipikus férfi és tipikus női illatok, de pl. egy fűszeres női parfüm összekeverhető egy férfiparfümmel.

Vonzóvá semmiképp nem válna a szememben, mert én alapból rosszul vagyok a parfümöktől (női-férfi őarfümöktől egyaránt), hasogatni kezd a fejem, szúrja az orrom, felfordul a gyomrom.

A dezodorokkal semmi bajom, de dezodorillattól sem lesz számomra vonzó senki.

2015. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Fúûûjjjj.
2015. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hinném valami baleset érte, eltört a parfüm vagy a vécéillatosító üvege.
2015. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolnám, hogy poénból befújta valaki vagy ilyesmi..vonzó nem lenne számomra, mert a pasikon kimondottan a férfias illatokat szeretem.
2015. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Észrevehető, és nagyon nem lenne vonzó. A férfiakat szeretem, nem a nőket, így a férfias illatokhoz vonzódom, nem a nőiesekhez.

L

2015. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csodálkoznék, mert a női parfümök általában borzasztó büdösek. Persze van néhány gejl férfi illat is, de azokhoz nagyon mellé kell nyúlni. Ettől függetlenül az illat érvényesülésének módja az ember bőrétől függ; még az is lehet, hogy tetszene.
2015. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!