Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hatalmas zöld karikás szemeim...

Hatalmas zöld karikás szemeim vannak ami miatt csufolnak mások az iskolában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval nagyon nagyok a szemeim ami miatt olyan vagyok mivel karikásak is mint aki bevan drogozva mert a pupillám is nagy és a bőrőm is fehér. Szerintem szép, mégis mások beszivott szemnek hivnak. Mit tegyek ez ellen?
2015. febr. 7. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A karikás szemen segíthetsz több alvással, vízivással és egy kis korrektorral.
2015. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mutatsz képet? :)

Amúgy ne foglalkozz a bunkó megjegyzéseikkel. Próbálj többet aludni, igyál sok folyadékot, esetleg járj szoláriumba. Persze ne grillezd magad szénné, csak mértékkel.

L

2015. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak olyan képem van amin nem látszik a szemem alatt a karika mert megvan effektelve :) az is jo?
2015. febr. 7. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, imádom a zöld szemeket. :) Ne érts félre, lány vagyok, de mindig is irigyeltem, akiket zöld szemmel áldott meg a természet. :)
2015. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jaj de aranyos vagy :)
2015. febr. 7. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
A több víz, alvás, vitaminok, egészséges életmód, korrektor az mind hasznos. A szolit én nem ajánlanám, attól csak romlik a bőr állapota, szebb nem lesz. Használj kis sminket esetleg, pirosító, stb.
2015. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is meg mutathatod privátban, de ha lehet keress olyat ahol nincs effekt mert annak van értelme:)

A karikák ellen sokat tudsz tenni.

Megfelelő mennyiségű folyadék, alvás, káros szokások pl sok cigi alkohol abbahagyása, de vannak otthoni praktikák is...

Kígyóuborka és a burgonya kitűnően frissíti a fáradt, duzzadt szemet!:) Vágj le az uborkából egy szeletet vagy a burgonyából egy vékony szeletet és finoman nyomd oda a szemedhez, és hagyd rajta pár percig.


19L

2015. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!