Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bershka, H&M, C&A, és hasonló...

Bershka, H&M, C&A, és hasonló ruházati üzletekben hogy lehet munkát kapni?

Figyelt kérdés
Egy ideje munkát keresek, és ilyen helyen szeretnék dolgozni egyetem mellett.

2015. febr. 9. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nézed a hirdetéseket, és ha találsz jelentkezel hozzájuk. Vagy bemész és megkérdezed hogy van/lesz-e felvétel. Mondjuk rettentő rossz ilyen helyeken dolgozni szerintem. Ezeknél találhatsz jobbat is szerintem.
2015. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a bejárat mellé ki szokták rakni, ha üresedés van és embert keresnek. Ilyenkor vagy az van odaírva, hogy jelentkezés fényképes önéletrajzzal az üzletben vagy az, hogy az életrajzodat küldd el az alábbi e-mail címre (és oda van írva a cím).
2015. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
eudiákok szokott kiközvetíteni alkalomszerűen a H&M-be. De borzalmas ilyen ruhaboltban dolgozni, ha nincs türelmed az emberekhez és idegesít a sok p*csa.
2015. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felmész a cég honlapjára, kiválasztod Magyarországot (ha nem azt adja ki eleve) és ott megkeresed azt a szót, hogy "karrier" vagy "állásajánlatok"
2015. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!