Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire...

Lányok, nektek mennyire tetszik ha egy fiún maori tetoválás van?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok:

[link]

[link]

[link]


2015. febr. 10. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Ha az illető fiú maori származású akkor tetszik. Amúgy meg nem, mert ez pont olyan tetoválás amit mindenki divatból varrat magára. Mert ennek csakis akkor van jelentősége ha az illető maori.
2015. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, akarok tetkót csak még nem tudom mit, ilyen idézeteset meg ilyesmit nem akarok, meg értelmetlen mintákat sem, ez viszont megfogott mert ennek azért lenne 1 kis értelme.


Más lányt még meghallgatok :)

2015. febr. 10. 20:53
 3/18 anonim ***** válasza:
ha úgy néz ki vele,mint egy tipikus napisz*ros krumpli pucolós szamuRAJ,akkor nem tetszik.
2015. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A maori korunk nonfiguratívja...Divattetkó...szánalmas
2015. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is negatív a véleményem róla. Divatból ne csináltass tetkót, nincs értelme.
2015. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Igazából ez nem divatból lenne, meg szerintem amúgy is rálehetne fogni szinte minden tetoválásra hogy divat.


Tudnátok linkelni olyat tetkókat amik nektek bejönnek? Váll-kar

2015. febr. 10. 20:59
 7/18 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben tetováláspárti vagyok, DE számtalanszor hallom azt a kérdést, hogy "Tetoválást szeretnék, de szerinted milyen mintát válasszak?". Egy ilyen kérdésre az a válaszom, hogy semmilyent. Ha komolyan gondolod, akkor tudod, hogy milyen jelentős dolog miatt tetováltatsz, és ehhez mérten választasz mintát. Ha nem, akkor pár év múlva csak megbánnád. Kissé eltértem a tárgytól....de a lényeg, hogy jobb szeretem az olyan tetoválásokat, amik egyediek, és gondolkozhatok rajta, hogy vajon mit jelent az adott személy számára.
2015. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, adtál egy ötletet.

Nagyapám (Isten nyugosztalja) mindig is imádta az indiánokat, indiános könyveket olvasott, volt ilyen fejdísze is.

Ehhez mit szóltok?

[link]

Ennek már lenne számomra jelentése.

2015. febr. 10. 21:10
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de neked miért lenne jelentősége egy tucat indiános tetkónak? Nagyapád olvasta a nagy indián könyvet? és? Ez téged mennyiben érint? Én olvastam, sőt a kedvencem volt Gojko Mitic is, de mégsem varratnék magamra indiánt, mert olvasta a papa.

Egyébként igaza van az előttem írónak. Ha fogalmad sincs milyen tetkód legyen, és itt vársz megoldást, akkor ne csináltasd meg, mert bánni fogod.

Tapasztalatból mondom.

Én is elkövettem ezt a hibát. Virágot szerettem volna, de a férjem rábeszélt, hogy tetováltassak matyóvirágot. Végül is külföldön élünk, magyarok vagyunk, és ennél szebben nem is tudnám kifejezni. Rá hallgattam, pedig én csak egy szép rózsát szerettem volna.

Most az alkaromon van matyóvirág lassan 3 éve , és még ma sem tudtam megszokni. Minden este úgy fekszem le, hogy magamban mondom, hogy ezt nagyon nem kellett volna..De már együtt kell élnem vele..(ez van)

Szerintem várj a tetkóval ha nincs olyan ami tényleg a te szívügyed.

2015. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Lehet nem is kellett volna feltennem ide ezt a kérdést hanem a szívemre hallgatnom és úgy döntenem, mert itt mindenki azt mondja nem tetkóellenes, közbe meg mondja minek, meg divat és megbánom stb :)


Kedves utolsó, elmondjam miért lenne fontos számomra az indiános?! Ha nem vetted volna észre írtam hogy Isten nyugosztalja. Nem esik le? Akkor fojtatom: erről a tetkóról mindig eszembe jutna milyen jó volt amikor még élt, mennyit játszottunk és a többi.

Ha ennek tudatában is semmitmondónak találod akkor nem értelek téged.

2015. febr. 10. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!