Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kezdő műkörmös, szárnypróbálga...

Kezdő műkörmös, szárnypróbálgatásai, véleményezitek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mondanátok véleményt?

Most kezdek a körmözésbe, egyenlőre csak magamnak csinálom. Idegenek véleménye érdekelne.

Minden jellegű kritikát várok legyen az szakmai, nem szakmai, pozitív vagy negatív.

:D


[link]


[link]


[link]


[link]



2015. febr. 11. 08:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben vannak. Én ugyan laikus vagyok de a sajátomat magamnak csinálom.
2015. febr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

1. nagyon szép

2. sok csillám ment a vonalon kívülre is

3. nagyon szép

4. nekem elég göröngyösnek tűnik, meg talán túl széles is, de a lakkozás szép

2015. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

A 4. képen lévő volt a legelső amit építettem magamnak. Az nem csak göröngyösnek tűnik, de az is volt. :D

2015. febr. 11. 09:10
 4/18 anonim ***** válasza:

Nagyon jók.


1: TUMBLR POZITÍV. De tényleg. Kirakod a netre és nyáladzanak rá az emberek.

2: picit sok a jóból. Ha csillog valami, akkor a többi legyen matt. Két glitter/strassz már sok, közönséges hatása van. A munka maga nekem tetszik.

3.ugyanez a gond.

4: én személy szerint hadilábon állok a kockaműkörömmel, még a formás körmökből is ogre mencsot csinálnak. Emellé ez a színvilág ilyen kislányos, így nagyon disszonáns a kép.


A tálalás meg nagyon fontos, hiába csinálsz gyönyörű munkákat ha nem tudod eladni mert nincs normális képed róluk.

Maguk a fotók nagyon gyatra minőségűek. Életlenek, nincs elég fény rajtuk, a kompozítció se az igazi.

A körömreszelőt ne fotózd velük, szerintem egy picit undorító dolog. Az a papírtörlő vagy mi az utolsón szintén.

A mintás hátteret kerüld, mert elvonja a figyelmet a lényegről. Ha más nem, egyszerű fekete hátteret photoshopolj mögé.

2015. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
arra figyelj még, hogy franciánál a körömágy rész (tehát ami átlátszó:D) hosszabb és ívesebb legyen
2015. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kritikát és megfogadom a jó tanácsokat. :)

Most beszereztem egy rakat körmös katalógust és kifinomultabb stílust próbálok követni a jövőben.

Utolsó hozzászóló, megkérdezhetem, hogy szakmabéli vagy-e? :)

Továbbra is várom a vélemény nyilvánításokat.

2015. febr. 11. 18:45
 7/18 anonim ***** válasza:
nem, de magamnak meg barátnőimnek már több mint egy éve én csinálom a körmöket:D igazából gyakorlás kérdése az egész:)
2015. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bocs, de én végzett műkörömépítő vagyok, így ez inkább kritika lesz. A díszítést nézve, úgy gondolom, hogy az egy szubjektív dolog, hogy nekem nem tetszik, de azért manapság már nem is divat ez a "beleszóróm a csillámot és kész" díszítési technika. Gyönyörű díszítőanyagok vannak, less el ötleteket pl. a műköröm.hu-ról. Az építésed az csúnya, túl vastag, nem tartod a párhuzamot sem, rengeteg hiba van benne ezeken kívül is. Ilyen munkát szalonban egy kicsit is igényes vendég nem fogad el és nem fizet érte. A megoldás, iratkozz be egy okj tanfolyamra és tanuld ki a szakmát. Biztos vagyok benne, hogy gyönyörű körmöket fogsz építeni. Sok sikert!
2015. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte kritikát.

Azért is kértem ki a véleményét idegeneknek, hogy eldöntsem van-e értelme elkezdeni egy tanfolyamot. Ha annyira esélytelen vagyok, hogy nem is tudom elvégezni akkor felesleges belevágnom.


:D

2015. febr. 13. 09:30
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem...........természetesen nem azt akartam ezzel mondani, hogy ne indulj el ezen a pályán. Kezdésnek mindenki ilyeneket, vagy még rosszabbakat épít. Szakmai szemmel nézve nem szép, de nem is vagy szakmabeli. Bárki ki tudja tanulni a körmözést egyébként, csak van akinek sokkal több idő, de olyan nincs, aki teljesen tehetségtelen hozzá. Én is rengeteget fejlődtem az okj alatt, igazából előtte én is szörnyen ronda körmöket csináltam, csak akkor még nem tudtam, hogy hol hibázok, ezért szépnek gondoltam őket. Utána a továbbképzéseken még újabb, jobb technikákat tanultam meg. És mivel ez egy folyton változó szakma, csak így lehet fejlődni, ha megtanulod az újabb technikákat. Iratkozz be mihamarabb, de addig is ajánlom a mukorom.tv-t, ott nagyon jól bemutatják az összes forma elkészítését.
2015. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!