Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átlagosan öltözködő, alig...

Átlagosan öltözködő, alig sminkelő, egyszerű lányból lehet csinos, gyakran sminkelő, elegáns csaj?

Figyelt kérdés
Mit gondolnak mások egy ilyen változásról?
2015. febr. 11. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Ha valaki nem tetszik önmagának, joga van változtatni. Az meg hogy mások mit gondolnak... nem mindegy? Gondoljanak, amit akarnak.
2015. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Vmikor el kell kezdeni
2015. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. :) Ez működik oda-vissza.
2015. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért számít mit gondolnak mások? Nem másoknak kell megfelelned.
2015. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam folyamatban :) Gyengébb pillanataimban én is elgondolkozok, hogy úristen, mit fog gondolni XY ha először meglát rúzsban/magassarkúban stb.?


De tényleg kit érdekel? :) Én élvezem és a barátom is...a barátaim pedig elismerő szavakkal illetnek...innentől kezdve más nem érdekel! :)

2015. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a változást a péntek délután - péntek este között szoktam eszközölni. Nekem egyfajta rituális élmény a sminkelés, önkifejezési forma.


Jó dolog a smink, nőiesnek, erősnek érzem magam tőle. Ugyanakkor ez nem egy álarc, soha nem szégyellem, sőt szeretem az arcomat festék nélkül is.

Számomra az elegancia és a nőiesség viselkedés, tartás beli dolog, nem egy kellék függvénye.


Mások esetében azt vallom, hogy mindenkinek jogában áll azt és úgy hordani ahogy neki jól esik. Amíg az illető megabiztosnak és önazonosnak érzi benne magát, hajrá.

2015. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Bár én az ilyen változásokat sokkal őszintébbnek, tényleg "önmaga miatt csinálónak" (jó szó) tartom, ha fokozatosan történik. Akár egyik irányba történik a változás, akár a másikba.
2015. febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én is így kezdtem!:) hidd el, simán menni fog! annyi tanácsot adnék, hogy ne törődj mások véleményével, érezd jól magad a bőrödben!:)
2015. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!