Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek felvegyem az Avon...

Szerintetek felvegyem az Avon csomagot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tegnap(csütörtökön)rendeltem avont, bejelöltem hova kérem, meg hogy nem kérek bele csekket, hanem felvételnél kifizetem a végösszeget. Viszont a kedves Avon, rakott bele csekket is, amit direkt nem kértem. Ennyi volt az üzenetben: Az árufizetés összege: (3164) Ft. nyilván fizetnem kell érte, de akkor csekk is van benne összegért? Akkor a dupláját fizetem ki? Járt hasonlóan valaki. Írtam az ügyfélszolgálatnak egyből, de még nem írtak vissza. Kordinátoromnak nem írtam, mert dolgozik.

2015. febr. 13. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor fizeted a dupláját, ha nagyon buta vagy, és átvételkor is fizetsz, és aztán elmész a postára.


Ha átvételkor fizetsz, akkor feltételezem, kapsz minimum átvételi elismervényt az összegről, vitás esetben ezt lobogtatod. De egyébként a rendszer szerintem "összerakja", hogy ha tőled megérkezik egyszer az összeg, akkor nincs tartozásod...

2015. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a letöltött számlán látod hogy a fizetési módhoz csekk van írva akkor nincs probléma. Én is jártam már így és nem kellett duplán fizetnem. Valamiért akkor is az van írva.
2015. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Timi179 ***** válasza:

Szia! Először is nem biztos hogy a "kedves avon"-t kell hibáztatni, mert téged nem tájékoztattak kellőképpen! :-(

a fizetési módnál a számlán minden esetben csekk szerepel!

Ha postai utánvéttel kérted a csomagodat akkor nem fogsz a dobozodban csekket kapni, ez 100%! Átvételkor fizeted a csomag összegét és kész!

Ha valami oknál fogva mégis kerül csekk a dobozodba akkor azt fogd meg és dobd ki a kukába!

Így oké?

2015. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kelekaposzta válasza:
A csekk befizetés díjat csak a konkrét befizetések után terhelik rá mindenkire, pl. hiába kérsz csekket, de mégis inkább befizetted a honlapon keresztül/átutalással/bankfiókban akkor sem terhelik rád a 149,- Ft-ot! :)
2015. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Timi179 ***** válasza:
így így így! Én is most írtam ezt priviben!
2015. febr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!