Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mondanátok egy véleményt?

Lányok mondanátok egy véleményt?

Figyelt kérdés

[link]


Kérdésem oka hogy nem nagyon sikerül kapcsolatot kialakítanom.



2015. febr. 16. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled semmi baj. A hajad mondjuk nem túl előnyös, szerintem egy kicsit hosszabb, nem ennyire felállított fazon jobban állna :)
2015. febr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem teljesen okés vagy! :)

Tetszik az arccsontozatod,helyes is vagy,mondjuk a hajaddal tényleg kezdhetnél valamit ahogy az 1-es válaszoló is írta.

2015. febr. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi köze a fejedhez, hogy van-a kapcsolatod. Az arcoddal nicns baj, talán a stílusod, a beszéded stb. nem jön be a lányoknak, vagy csak még nem volt szerencséd.
2015. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
De most miért egy fekete-fehér képet kellett kiraknod, amin ráadásul még a homlokadat is ráncolod? Amúgy ez alapján a kép alapján kifejezetten helyesnek tűnsz, de lehet, hogy más szögből, színekkel már nem így látnám. Ezért nem értem az ilyen képeket, ha tényleg érdekel milyennek látnak, miért nem raksz fel olyat, amin vannak színek, nem felülről van fotózva, és nem gimaszolsz?
2015. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rossz képminőség miatt lett fekete fehér,alapból ráncos a homlokom..
2015. febr. 17. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond a fejeddel, de másfajta haj tényleg jobban állna. Ami nincs így felállítva, mert alapból is hosszúkás arcod van...

Inkább belül lehet a gond. Szerintem a legtöbb pasival belül van a gond. Pl a párom negyed annyira nem néz ki jól mint te, mégis vele vagyok, mert belül tökéletes. És az a lényeg.

2015. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes vagy külsőre. Egy új haj kipróbálását, azért én is tanácsolnám, de ez sem vállalhatatlan. Máskülönben, az is előfordulhat, hogy a modorodban, reakcióidban vagy éppenséggel a szokásaidban találnak valami visszautasítót a lányok. Nem elég a külső vonzalom, persze ott kezdődik minden, de nem ez tartja életben a kapcsolatot. Tudod, hogy hogy mondják: "A külső megfog,a belső megtart!" :)
2015. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én viszont nem csak a hajat nézem egy paliban, hanem a szemöldökét is. Viszont a hajaddal és a szemöldököddel csinálhatnál valamit.
2015. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!