Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktad nézni a Meztelenül is...

Szoktad nézni a Meztelenül is szép vagyok! Című műsort? Hogy tetszik, mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam nézni. Sőt..szeretem.

Ez nem csak egy sima "Átváltoztatjuk” műsor,hogy csak új frizurát kap, sminket, meg 1 új ruhaszettet ráadnak ami jól áll neki,aztán ágyőő.

Itt megtanítják a nőket a formájukhoz, korukhoz, stílusukhoz illő öltözködésre. És felszínre hozzák a elfelejtett női személyiségüket. Szerintem is kortól, súlytól, alkattól függetlenül mindenki lehet szép, ha kihozza magából a legjobbat. Nők,ne hagyjuk el magunk!


Mindkettő műsorát szoktam nézni a viasaton. (bár van amikor elfejtem vagy nem érek rá.)


Szóval éljen Gok Wan. :)


Neked kedves kérdező tetszik?

2010. febr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár én csak ritkán tudom nézni, nagyon szeretem. :) Tetszik, hogy ez végre egy olyan műsor, ahol nem csak a divat szerint öltöztetik a nőket, hanem a személyiségüknek, és főleg az alkatuknak megfelelő ruhát adnak rájuk. :)

Szerintem a legtöbb nő ott rontja el, hogy eltökéli magában, hogy neki egy bizonyos dolog biztos jól áll, és nem hajlandó változtatni. Én is most épp édesanyámat próbálom meggyőzni róla, hogy nagyon előnytelenül öltözködik, de semmi sem hat. Még ez a műsor sem. :) Azt mondja, így érzi jól magát, pedig tudom, hogy ha legalább felpróbálná, amit ajánlok neki, jobban tetszene magának. :/ Nem adom fel.. :D

2010. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én is szeretem, ez tényleg nem csak a felszínességről szól, hanem arről hogy fogadd el magad olyannak amilyen vagy, mert pocakkal és nagy fenékkel, esetleg 100 d-s kosaras melltartóval is tudsz szép és szexi lenni.

nem arról szól a műsor, hogy műtesd meg magad, ha nem tetszik valamid, hanem , hogy ha előnyösen öltözködsz annyira más tud lenni az összkép.

GOK WAN egy zseni, kicsit homi, de imádom. :D

2010. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mindkét műsora? bocsi első mi a 2 műsor?

meztelenül is szép vagyok, mi a másik?

2010. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 2 műsora megy a viasaton:

1. Meztelenül is szép vagyok! (How to Look Good Naked)

2. Meztelen szépség! Miss Naked Beauty


Az egyik vasárnap délután van, ahol egy csapat nő közül kell majd kiválasztani a természetes nőt a zsűrinek.

Durva szembesítések elé állítja a lányokat. Feladatokat kapnak,volt hogy rádióműsorban kellett egyenként meggyőznie a hallgatókat hogy miért jó a természetesség, volt hogy bevitték őket plasztikai műtétekre,volt hogy disco előtt beszélték rá az embereket hogy mossák le a sminküket,mert anélkül is szépek,stb.. És a végégn a 12-ből egy nyerhet. Ajánlom a műsort.


A másik ugye hétköznaponta van, ott csak egy nőről szól.


Első válaszoló voltam.

2010. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc műsorom. Egyedül azt hiányolom belőle, hogy csak nagymellű, kerek fenekű 30as nők vannak benne. Kíváncsi lennék egyszer egy olyan epizódra ahol azt mondják el hogy mi áll jól a kismellű, vékony, magas lányoknak. Én szintén elégedetlen vagyok az alakommal, magammal, étkezési zavaraim vannak, 173cm-hez vagyok 48kiló, szóval elég vékony.. De ha ezt a műsort nézem, nő az önbizalmam. :) Gok Wan fantasztikus. :))
2010. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszik a műsor, főleg a törekvés, hogy megmutassa, mindenki szép lehet. Nagyon lelkesítő tud lenni. De a módszerei azért eléggé rémísztőek. :S

De a szándékát értékelem. :)

2010. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!