Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak-e kifejezetten szép,...

Vannak-e kifejezetten szép, elegáns, a kinézetükre adó középiskolai tanárnők? Vagy ez egyáltalán nem fontos szempont náluk?

Figyelt kérdés

A kérdés nem ilyen egyszerű lett volna, csak terjedelmi korlátok voltak.


Szóval arra gondoltam, hogy pl. nálunk van egy már ugyan 40 éves, de nagyon elegánsan, nagyon szépen kinéző középiskolai tanárnő, nagyjából egyöntetű a vélemény, hogy ha lenne választás arra, hogy ki a legcsinosabb, biztosan megnyerné - hát még fiatalabb korában. Ugyanakkor a többieken ezt egyáltalán nem látom jellemzőnek, más gimnáziumokban sem, a nagyobb rész inkább szürke, kifejezetten nem vonzó, még a fiatalabbak sem. Nem ez a legfontosabb egy oktatónál, de mégis számít-e a jó megjelenés? Ezért vagyok kíváncsi, hogyan látjátok ezt, ahol ti vagytok.



2015. febr. 17. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyetemen tanítok, és itt a fiatalabb korosztály, mondjuk 28-40 közt kimondottan csinosan öltözik.
2015. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

persze vannak csak kevés. ennek igazából jópár oka van:

-a tanári fizetés nem olyan sok, úgyh nincs pénzük divatos ruhákra

-mivel nem is elvárás, és nem is találkoznak sok férfival, csak kangörcsös tinikkel, azoknak meg nem akarnak tetszeni - lusták reggelente az öltözködéssel foglalkozni, csak bulira, randira öltöznek ki

-de ami sztem a legnagyobb és ebben legszomorúbb indok h elég csúnyán kinézik azt a tanárt aki ad a kinézetére. nálunk a miniszoknyás tanárnőt igen hamar kiutálták a vén szipirtyók. pedig egyetlen jó óránk volt, amikor bámulhattuk :D

persze nem kell feltűnően öltözködni, elég ha csak elegáns, egy magassarkú vagy egy kicsit drágább ruha és durván kinézik. emiatt minden tanár próbál annyira trampli lenni amennyire csak tud.


ennek az oka h a mai neveltetés rémesen prűd, konzervatív és régimódi, mivel a 50-70 éves őskövületek uralják még mindig az iskolákat. ezt a diákságra is rákényszerítik. ha egy csaj kicsit nőiesebben öltözködik, máris lecseszik. ezt meg csak ugye úgy tudják művelni ha "jó példát" mutatnak és ők is tramplin öltözködnek.


lehet h hülyeség, de ahogy 200 éve, manapság is illene megtanítani a diákoknak (főleg anőknek) a stílusos öltözködést, persze már modern, és nem középkori szellemben.

2015. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!