Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az orr átszúrása mennyire...

Az orr átszúrása mennyire kellemetlen/fáj,1-10-es skálán? Aki csináltatott már orr piercinget, milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék orr piercinget csináltatni,de kicsit irtózom tőle,mert különben is irritál ha mondjuk a párom szakála hozzáér.. 19/L
2015. febr. 19. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Átdöfik egy nagy tűvel. Az gyorsan megvan, de közvetlen utána elkezdesz könnyezni, mint az állat. Ég és fáj. Kicsit bedagad, de nekem nem volt látványos.


Egy pár óráig, vagy egy napig még ég, fáj, aztán már nem érzed, csak ha hozzáérsz.


Vagy egy hétig kell minden este és reggel fertőtleníteni betadine-nal. Orrot fújni nehézkes egy-két hétig, de egyébként gyorsan gyógyul. A piercinget semmiképpen sem szabad kivenni.


Egyébként a legkevésbé fájdalmas és a leggyorsabban gyógyuló beavatkozás, már ami a testékszereket illeti.

2015. febr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a septum után ez fájt a legkevésbé. Könnyeztem én is, de nem a fájdalomtól.


2?

2015. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tény, hogy kellemetlen, de kibírható, én nem könnyeztem be tőle. Most ez hülye példa, de nekem az százszor jobban fáj, ha például a küszöbbe belerúgok véletlenül a lábujjammal :D
2015. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Különben van köldök PC-m,és a füleim is tele vannam aggatva.

.

2015. febr. 20. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van septumom, de a sima orr pc ezerszer jobban fájt bármelyik másiknál. Azt azért hozzátenném, hogy nem szakember csinálta. :D
2015. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!