Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Téli/esti parfümöt nem ajánlat...

Téli/esti parfümöt nem ajánlatos nyáron/nappal használni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés olyan "télies" illat van, ami ne férne bele más évszakban is.


Arra érdemes figyelni, hogy az alkoholtartalmú parfümök és a napozás együtt csúnya barna foltokat okozhatnak a bőrön (a jó minőségűek is, ez nem ár kérdése...), tehát nyáron érdemes ruhával fedett részre fújni, strandra meg inkább a vizes bázisú testpermeteket érdemes vinni.


Az illat tekintetében az egyéni ízlésen múlik, ki mit mikor használ, de mondjuk egy fülledt nyári napon nekem nem olyan kellemes egy nehéz, édes, tömény, fűszeres illat, mint egy könnyed, friss, virágos-gyümölcsös.

2015. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ, most kaptam az armani code parfümöt, ami télies, de akkor tavasszal mindenképp használni fogom :)
2015. febr. 20. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Ha tetszik, és illik hozzád, akkor nyugodtan. :)
2015. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!