Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen cipőt ajánlotok nyárra,...

Milyen cipőt ajánlotok nyárra, illetve melegebb időkre?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam majd hogy milyen cipőt hordjak majd a rövidnadrághoz, de már meguntam az ilyen úgymond vastag oldalú cipőket. Converset néztem ki esetleg, mert megtetszett hogy lábhoz álló a stílusa, vékony. Ebből is esetleg hosszú szárút, sötétben.

Sötét cuccokban szeretek járkálni, színek nem jönnek be. Feketén kívül max. szürkés árnyalatú, vagy fehér pólót hordok. Úgymond enyhén rockos stílust kedvelem, és abban szeretek járkálni.

Elfogadom mindenki véleményét a témáról.



2015. febr. 24. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt azért leírhatnád, hogy fiú vagy vagy lány, mert így nehéz ajánlani :D
2015. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ejj, bocsi, 17/F
2015. febr. 24. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Utcára,nem illik ám a rövidnadrág,csak szólok!
2015. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utcára nem illik a rövidnadrág? 17 évesen? Ne viccelj már.
2015. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Kérdező, leírtak alapján teljesen ugyanolyan izlésünk van öltözködés terén... Gépemen van néhány jó cipő linkje, ha írsz privátot elküldöm csak most telefonrol tudok csak irni
2015. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi az hogy utcára nem illik rövidnadrág...?
2015. febr. 25. 08:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Office shoes oldalát nézd meg sok jó Lancoste férfi cipő van ott.
2015. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyjából én is ilyen stílusú vagyok, plusz nem szeretem a sarukat, meg az ilyen nyitottabb cipőket, mert kényelmetlenek.

A Converse nekem nagyon jó választás volt, jól szellőzik, nyáron sincs melegem benne, konkrétan rááll a lábformámra, ezért iszonyat kényelmes, nekem két és fél év után is tökéletes állapotban van, pedig nem egy koncerten voltam benne, meg alapból is az a típus vagyok, aki nagyon hamar tönkreteszi a cipőket.

Bár a kérdésben ez nem volt benne, de a Vans cipőt nem ajánlom. Nagyon hamar szétjött, és valahogy kényelmetlennek is éreztem.

2015. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi az eddigi segítséget, tapasztalatokat, és tanácsokat :D és előre is köszi a továbbiakat!
2015. febr. 26. 17:49
 10/10 anonim válasza:
Nem nagyon értem...hogyhogy utcára nem illik a rövidnadrág? Nyáron mit viseljen az ember akkor?
2015. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!