Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tincses szempilla vagy a 3D...

Őkrős Beatrix kérdése:

A tincses szempilla vagy a 3D a jobb? Nekem most 3D van de 1 hete van fent és már pár kihulott jobb a tincses?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
a 3D sokkal jobb mint a tincses az nem olyan szép.. alapból hullani fog mivel a saját szempillád is ugyanúgy hullik mint a hajad ezért kell töltetni, de ha sok jött le 1 hét alatt akkor valószínűleg nem jól lett felrakva rossz minőségű ragasztó vagy bármi lehet. Én nemrég végeztem el a 3D-s tanfolyamot és akinek raktam nem hullott még egy sem ki 1 hét alatt.
2015. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szempilla átlag 2 hónap alatt cserélődik, ha neked tegnap felrakták arra a már 2 hónapos pilládra, simán kihullhatott.
2015. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!