Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk/Lányok titeket zavarnak...

Fiúk/Lányok titeket zavarnak az anyajegyek a lány/fiú arcán?

Figyelt kérdés
Arról szeretnék erdeklődni hogy a az embereket zavarják-e az anyajegyek, az ellenkező nem arcán? Ha van 4-5 anyajegy az arcon (1-2 oldalt, és 3 elől) az zavaró lehet? Szerintem elcsúnyítja az arcot. Szerintetek?

2015. febr. 25. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ hogy szép vagy nem és mindenkinek más tetszik ezt így nem lehet megválaszolni, ha lenne egy kép hogy mire gondolsz az után mindenki tudna írni véleményt hogy tetszik vagy nem.
2015. febr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Engem jobban zavar, ha valaki nem tudja, mi a különbség az elől és az elöl szavak jelentése között.

[link]

2015. febr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Dehogy csúnya. Nehogy ezen görcsölj, gondolom nem takarják ki a fél arcod, jó helyen vannak :)
2015. febr. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten nagyon tetszenek. Az én arcomon rengeteg van, bár szerencsére nem nagyok, de tényleg rengeteg, olyan 20, de nem mondhatom, hogy hátrányom lett volna emiatt a fiúknál, sőt.


17/L

2015. febr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, van akinek kifejezetten jól áll és illik is hozzá, de még ha nem is lenne így, ennyi miatt biztos nem ábrándulnék ki senkiből.

Nekem hat anyajegy van az arcomon, plusz még jó pár heggel is meg vagyok áldva, de eddig egy pasit se zavart, ugyanúgy odajönnek hozzám is, mint a barátnőimhez.

20/L

2015. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!