Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tavaszi/nyári cipőt...

Milyen tavaszi/nyári cipőt vegyek? 15F

Figyelt kérdés

Legutóbb egy ilyen Converse cipőt vettem: [link]

és nagyon meg voltam vele elégedve. Ameddig egyben volt, kényelmes volt és jól is szellőzött. Sajnos egy nyarat bírt csak ki, mert az oldalán a gumi megrepedt, később szakadt vele a cipő is, így idén nyárra új cipőt kell beszereznem. Hasonló, de strapabíróbb cipőt szeretnék. Nektek mi vált be? Mit és hol érdemes venni, hogy ne fussak bele hamisítványokba? (Egyáltalán érdemes márkákban gondolkodni, vagy inkább vegyek egy olcsóbb cipőt, aztán bírja ameddig bírja?)


Előre is köszi a válaszokat! :)



2015. febr. 28. 16:47
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Tisza cipő mennyire férne bele? Én ősszel vettem egyet, de tavasszal is azt fogom hordani meg jövő ősszel is:D Nagyon strapabírók, ha nem gyepálod szét akár 4-5 évig is bírja, kényelmes, van jó talpa, bőr, és magyar is máramennyire. Ennek fényében meg is éri azt a 21-24 ezret, inkább mint egy converse vagy vans.
2015. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam már Tisza cipőn, de mindig oda jutottam, hogy a 28e nekem kicsit sok egy cipőért, attól tartok nem tudnék folyamatosan vigyázni rá, és szívrohamot kapnék ha felfedeznék rajta valami kis sérülést. (Arról nem is beszélve, hogy ki nem állhatom az állandóságot, 2 szezonnál tovább képtelen lennék hordani egy cipőt)

Árban kb. egy tizessel kevesebb lenne "ideális".

2015. febr. 28. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sima, "alap" Converse vászoncipőm van, semmi extra.


[link]


Nem csak nyáron hordom, hanem tavasszal, és ősszel is, ráadásul minden alkalommal (utca, otthon, kert, tesi óra, iskola, ünnepségek lovaglás, kirándulás), és már a harmadik évét húzza ki, teljesen használhat állapotban van, pedig én aztán tényleg agyonnyúzom.

2015. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*használható
2015. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!