Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mutogatják a műkörmüket...

Miért mutogatják a műkörmüket a nők közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Mire jó az, ha valaki az egyébként is gusztustalan műkörmét amint elkészült, feltölti a facebookra és várja a lájkokat?

Ez olyan durván primitív.



2015. márc. 1. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
miért zavar ez téged? ő örül neki, neki tetszik, szeretné megosztani másokkal a boldogságát. akinek tetszik,lájkolja, akinek nem,az nem. ennyi. még mindig jobb,mintha halott kiskutyákat posztolna.
2015. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekik tetszik. De értem a problémádat, mert én sem értem hogyan lehet valaki egy olyan dologra büszke, ami nem is ő. Ilyenek a szilikonmellek is. Kipakolják a kirakatba, várják a bókokat - de hogyan tudnak örülni neki, mikor az nem is az ő érdemük? Örök rejtély marad.
2015. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nekik nagyon tetszik, mintha egy ékszer lenne, bár én a fülbevalómat sem tenném így közszemlére pl. és nekem is nagyon furcsa, de ha kipakolják a dekoltázsukat és a popót, akkor azok után már semmiség, hogy a műköröm is bemutatásra kerül.
2015. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk lehet, hogy a műkörmös ismerősüket reklámozzák ilyen módon?
2015. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer már megosztotta velem valaki a titkot, persze lehet ez csak arra az esetre igaz. Felteszi a képet, bejelöli a körmöst és cserébe kap pár száz forint engedményt legközelebb. Proliságok prolisága. :D
2015. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert másuk nincs, amit mutogathatnának. Márpedig a mai embert leginkább a lájkok éltetik. A fiatal lányok a testüket, az idősebbek a kisgyereküket, a dologtalanok meg a műkörmeiket mutogatják. Ha már nincs karrierjük, vagy bármi érdemi eredményük, akkor ilyennel kénytelenek lájkokra vadászni.
2015. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem 6 éve van műkörmöm egyszer se tettem fel facebookra hogy nézzétek de szép :D ma már mindenkinek műkörme van azt hiszik ettől menők meg jobbak ,régen ez luxus dolog volt csak a tehetősebbek engedhették meg maguknak és nem is volt ilyen igénytelen undorítóak mint sok embernek most van..
2015. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pl azért, mert én csinálom :D Magamnak körömlakkozni szoktam csak, de azzal is extrább mintákat, de felteszem a körmöt amit csinálok, és jönnek hozzám emberek, akik amúgy ne jönnének, mert megtetszik nekik valamelyik köröm. ennyi.
2015. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!