Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél lakk. Gél lakkra lehet...

Gél lakk. Gél lakkra lehet sima köröm lakkal rajzolni? Ha igen, hogyan? Fixálás előtt/után?

Figyelt kérdés
Kérem segítsenek a hozzá értők :)

2015. márc. 2. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
fixálás után tudsz rá rajzolni
2015. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszike *-* amúgy te is gél lakkozol? Vagy csak körmöshöz jársz??? :D
2015. márc. 2. 13:56
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
építek: ) de géllakkzni is szoktam néha.
2015. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hű...te akkor igazi szenszej vagy *-* :) kérhetném a véleményed egy termékkel kapcsolatban? Ez lenne az. [link] épp pénteken rendeltem meg, de egy pár gonosz hozzá szóló lealegálta. Szerinted boldogulni fogok vele? (Van UV lámpám(ventilátoros),van primerem,tisztítóm,köröm ágy feltolóm, reszelőm...minden ami kell. Szépen festek körmöt is(egyenletes) és gél lakkos vidiket is néztem) mi a véleményed a márkáról? Rossz dolog az,ha nem olyan híres? (Se jót se rosszat nem hallottam felőle) bocsi ha farasztottalak,de nagyon megörültem,hogy szakember vagy,és még kedves is :) kérlek segíts :D
2015. márc. 2. 18:46
 5/13 anonim ***** válasza:
én sem hallottam még róla igazából, ha már megrendelted,akkor végülis mindegy, próba szerencse. leesni nem fog a körmöd, maximum nem fogsz vele boldogulni: ) egyébként a legegyszerűbb a one step géllakkokkal boldogulni, CN-nél 1800Ft körül mozognak, se fixálni nem kell,semmi extra,csak felviszed 2 rétegben, egy perc a kötési ideje. legközelebbre ezt tudom ajánlani. :)
2015. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2015. márc. 2. 21:12
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha a másik kérdésnél is ilyen lettél volna, akkor ott is kedves válaszokat kapsz. De ha ribizlizel, meg anyázol, akkor ne csodálkozz, hogy visszakapod.


Egyébként fixálás után festhetsz lakkal mintát, utána célszerű egy réteg àtlátszó lakkot kenni, hogy ne kopjon le a díszítés.

2015. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja,hogy az te voltál? én kívántam,hogy rohadjon le az ujjad :DD de azért örülüök,hogy segíthettem.
2015. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én? Én nem ribizliztem senkit... :o
2015. márc. 3. 14:42
 10/13 kormok666 válasza:
XD az én voltam :D sorry. Szasztok nyanyák, mizu? :P
2015. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!