Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok és lány....

17 éves vagyok és lány. Arcmodell szeretnék lenni. Debrecenben hol kapok lehetőséget arra hogy kipróbáljam magam?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem is Debrecenben..bárhol. Igazán azt sem tudom hogy működik ez.Szerintem szép arcom van-talán az egyetlen dolog ami tetszik magamon-.Az hogy különleges-e,azt majd eldöntik az illetékesek.

Tudnátok segíteni abban, hogy hogy induljak el?


2008. aug. 24. 19:13
 1/3 anonim válasza:

Szia!!Nekem ezt küldték neten az e-mailomra...ha gondolod próbáld meg én is megpróbálom csak én székesfehérváron...


Szia!

A Star Studio válogatással egybekötött felvételt hirdet.


Szeretnél te is ismert lenni vagy csak egyszerűen kíváncsi vagy a képességeidre?

Itt a nagy lehetőség!

Olyan fiatal 5-25 év közötti fiúk és lányok jelentkezését várjuk, akik szeretnék kipróbálni magukat a médiában és modelszakmában, profi portfólióhoz(30 képből álló fotósorozat)jutni, divatbemutatókon, a cég által szervezett model-szépség versenyen részt venni.

Egy előzetes felmérés alapján lehetőséget adunk neked a válogatáson való megjelenésre.

Székesfehérváron szeptemberben a válogatást Hujber Ferenc,szinművész és László Zsuzsi,Budapest szépe közreműködésével tartjuk.

Ha nem szeretnél lemaradni válaszolj üzenetben vagy sms-ben.

Küld el a nevedet,életkorodat, lakóhelyedet, saját vagy szüleid telefonszámát és hamarosan jelentkezni fogunk a részletekkel kapcsolatban.

Sok sikert!


Üdvözlettel:

Star Studio


Ez a weboldaluk: [link]

Nekem most szombaton kell mennem a válogatásunkra.én is arcmodell szeretnék lenni..

Sok sikert!!

2008. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok.Debrecenben is van....
2008. szept. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

sziasztok!

tudom már régen íródott a kérdés,és a válasz is rá, de mindenkit figyelmeztetni szeretnék hogy az ilyen ügynökségek,mint pl. most aminek a levelét bemásolták, ÁTVERÉS! Ugyanígy elmentem a castingra, ígértek fűt-fát, kifizettem a nem kis összeget,és semmire nem mentem vele, amellett hogy kib@sztam ez csomó pénzt az ablakon, még bele s hazudtak a képembe, és fogadni mernék hogy a castingon jelenlévő színészen kívül a többi felsoroltnak fogalma sincs erről a tanfolyamról. Ennyi. Remélem lesz aki elolvassa...

2009. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!