Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? és mit csináljak?

Ez mitől lehet? és mit csináljak?

Figyelt kérdés
4-5 napja kezdtem el a füleimet tágítani fogpiszkálóval és azt mondták, hogy fogpiszkáló után fültisztító pálcikát rakjak bele le alkoholoztam bekentem oliva olajjal, hogy csússzon elől be megy a fülembe hátul viszont nem tudom kitolni és nagyon csíp és vérzett is elég rendesen szóval nem próbáltam tovább tuszkolni és 1 hatalmas csomó is van a fülcimpáimban de nem szeretném feladni szóval várom a tanácsokat (a fogpiszkálót le lakkoztam de lehet,hogy az alkohol már lemarta róla)

2015. márc. 4. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem azonnal vedd ki a fogpiszkálót, mivel az szerves anyag, hiába van lekenve körömlakkal, az sem tart örökké, megszívja magát gennyel, és bele dagadhat a füledbe, sőt el is fertőződhet. Tegyél bele inkább fülbe valót, várd meg, míg teljesen meggyógyul, és csak azután kezdd el tágítani, ha továbbra is egészséges füleket szeretnél. Az egy fülbevaló után tegyél bele kettőt, esetleg hármat, azután a fültisztító pálcika és így tovább. Olíva olaj helyett talán körömvirág krémet tudnék ajánlani, vagy kamillásat, az gyulladás csökkentő is.
2015. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!