Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel szőrtelenítsek? (Férfi)

Mivel szőrtelenítsek? (Férfi)

Figyelt kérdés
Mindenhol nagyon szőrös vagyok a hátam, a vállam, mellkasom, és a hasam is.. :/ Sajna arra nincs pénzem, hogy folyamatosan kozmetikushoz járjak, de viszont azt megtudnám oldani, hogy egy jó epilátort vásároljak. A kérdésem az, hogy szerintetek epilátorral csináljam? (Mivel eléggé sok a szőr rajtam, nem tudom, hogy mennyire lenne hatásos)

2015. márc. 5. 16:49
 1/3 anonim válasza:
Lány vagyok, de én nem javaslom az epilátort. Egy barátnőm férje szintén ezzel a problémával küzd, ő a gyantáztatást választotta. (Azonban szerintem azt kell inkább eldöntened, hogy ez téged zavar, vagy másokat?) Mert férfinál nem feltétlenül látom problémának. Ha valaki szeret, így is szeret. Ha azonban komolyan gondolod, szerintem kis területeken próbáld ki, melyik a legkevésbé fájdalmas számodra. A hátad miatt gondolom, valaki segítene mindenképp az epilálásban is. Gyanta is vásárolható drogériában otthoni használatra. Próba nélkül ne válaszd egyiket se!
2015. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindnek megvan a maga előnye/hátránya. Fiúként végigpróbáltam már mindegyiket, és jelenleg vegyesen csinálom. Epilátor + gyanta, mivel én tetőtől talpig szőrtelenítek magamon mindent. :)

A gyantát olcsón kipróbálhatod otthon is, az epilátort viszont be kell szerezni. Sajnos nekünk fiúknak nem sok lehetőségünk van az epilátor választásban, kevés gép megfelelő az erős szőrzethez. Én jó párat kipróbáltam már, és csak a mostani jelenlegi gépem idáig az egyetlen, amire azt mondom megérte. Az összes többi nem sokat ért, mert csak kínlódás volt velük, a szőröket kihúzás helyett beletörték. Ez a mostani viszont maradéktalanul kiszedi. :)


Az epilátornak előnye a gyantával szemben az, hogy nem kell megvárni, amíg 5-6mmre megnő a szőr, hanem már az 1-2mm-est is simán kiszedi egy jó gép. :) Így szinte folyamatosan fenntartható a szőrtelenség.

A gyantának előnye, hogy olcsóbb rövidtávon, viszont aki sokat gyantázza/gyantáztatja magát, annak az apróbb kiadások hamar elérhetik egy epilátor árát.

2015. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én testszőrnyíróval csinálom,ami valójában elektromos borotva.
2015. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!