Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan válhatnék szebbé?

Hogyan válhatnék szebbé?

Figyelt kérdés

Sziasztok 14 éves lány vagyok, és nagyon nem vagyok megelégedve a külsőmmel. Ha tükörbe nézek nem örülök a látványnak, és nem tudom mi a gond...:( Kérlek segítsetek rájönni, hogyan javíthatnám fel a kinézetemet!


Pár támpont: 162 cm vagyok, 45 kg, hosszú barna és göndör hajam van. Fejem pedig szív alakú. Mi állhatna jól nekem például hajat illetően?

Az egyik nagy gondom a bőrömmel van... mivel elég sok a pattanásom. Használok alapozót meg púdert, de az sosem lesz olyan, mint kéne. Mit tehetnék ellenük? Rengeteg módszert próbáltam már, de eddig látványos hatása egyiknek sem volt...


Kérlek vegyétek komolyan kérdésemet, és próbáljatok meg hasznosan válaszolni! Előre is nagyon köszönöm! :)



2015. márc. 10. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:

1. magasságodból és testsúlyodból ítélve nem lehetsz kövér, ennyi idősen szerintem a 45 kg még kevés is. szóval emiatt ne legyen gondod

2. sok göndör hajú lány utlja a haját, akinek meg nincs, ölni tudna érte. becsüld meg a göndör hajadat, rengeteg pasi oda és vissza van értük.

3. a pattanások elkerüléséért nem érdemes időt, pénzt és energiát pazarolni, ez a tinikor velejárója, vígasztaljon az, hogy mire érett nő leszel, nem lesz ilyen az arcod/bőröd.



amúgy így kép nélkül nem lehet megállapítani, hogy valaki szép vagy csúnya. ahhoz kép is kell, ha már tanácsot is akarsz. amúgy meg felesleges ilyen dolgokon paráznod, a kinézeted miatt az önbecsüésed is csökken(het). Még sokat változol, nőiesedsz.


viszont ha akarod, mondok priviben véleményt képről.

L

2015. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A belső szépség az, ami valójában ér is valamit.
2015. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pattanások, mitesszerek ellen használj BHA savas krémet. Járj kozmetikushoz. Az alapozót felejtsd el mert attól még több bőrhibád lesz csak. Ha ragaszkodsz hozzá akkor pedig gyógyszertári jó minőségű alapozót/púdert használj.

Amúgy amiket leírtál az alapján semmi gond nincs veled... átlagos tinilány vagy.

2015. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

14 évesen szerintem ne használj púder meg alapozót mert eltömíti a pórusaidat és 20 évesen smink nélkül úgy fogsz kinézni ment egy nyanya. Maximum a pattanásokra korrektort, mert az leszárítja.

Szerintem hord kiengedve a höndör hajad. Úgy a legelönyösebb (szerintem).

Jah, és fogadd el önmagad! :)

2015. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2015. márc. 10. 16:38
 6/9 anonim ***** válasza:

jáááj.

nyugodtan sminkelhetsz pattanásosan is, csak olyannal kell, ami nem tömíti el a pórusokat. igen, van ilyen. komedogén index alapján kell megnézni az alapozókat. maybelline, rimmel alapozók pl. ilyenek.

pattanásokkal is érdemes kezdeni valamit, mert kezelhetőek. menj el bőrgyógyászhoz. nekem ami bejött: akneroxid krém csak a pattanásra, paula's choice 2%-os bha hámlasztó, paula's choice 8%-os aha hámlasztó, és egy gélkrém állagú, nem komedogén hidratáló.

olvasd el ezeket:

[link] .hu/amitol-a-borod-szep-lesz/borapolas-tiniknek-pattanasok-kezelese/

[link]

2015. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja és nappalra fényvédő, ez fontos. :D
2015. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 harmatcsepp02 válasza:
a bőröd miatt, menj el egyszer egy jó kis tini kezelésre, az jót tesz majd, meg kérj tőle ajánlást valami krémekre. a hajad göndör, akkor rövid haj. a göndörhajú lányoknak általában a rövid haj áll jól.
2015. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen most is olyan alapozót használok, ami nem tömíti el annyira a pórusokat, és zsíros bőrre való, plusz elméletileg a fénytől is véd.

Voltam már bőrgyógyásznál és írt fel krémet meg zselét, de allergiás lettem rá! :( Így gyógyszert fogok majd szedni...


Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak! :)

2015. márc. 12. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!