Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb/leghatékonyab...

Melyik a legjobb/leghatékonyabb epilátor?

Figyelt kérdés

nekem egy philips-em van. sokaktól hallom és sok helyen olvasom, hogy mennyien használnak epilátort és milyen jó. az enyémtől ugyanúgy visszanő a szőr, egy szállal sem lesz kevesebb, már pedig elvileg ritkítania is kéne. gondoltam rossz márkájú.


ki milyet használ és mik a tapasztalatai? 19L



2015. márc. 10. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Az epilátor csak kitépi a szőrt, persze hogy visszanő utána. Ritkulni max 10-20-30 év után fog. Legalábbis egészséges emberek esetében a szőrtermelés nem áll le pár kitépéstől.
2015. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem az epilátor fogja megakadályozni a szőr növekedését. az epilátor csak egy módja a szőrtelenítésnek,és az a dolga, hogy tövestől tépje ki a szőrszálakat. ha ezt megteszi az epilátorod, akkor teljesen jó. amúgy a philips és braun epilátoroknak van nagy "hírneve"
2015. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a gyanta is kitépi és ritkítja is. olyasmi hatékonyságú epilátor kellene ami a gyantához hasonlóan kiszedi a szőrt és nem eltépi.
2015. márc. 10. 21:03
 4/7 A kérdező kommentje:
nem az a célom, hogy egy deka szőrszál ne nőjön rajtam, csak szeretném ha hosszasabb ideig maradna sima és szőrtelen a bőröm
2015. márc. 10. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyanta sem ritkítja a szőrt... De ha az epilátorod tépi a szőröd azt csak észreveszed, ez esetben nem árt valami jobbat, pl Braun Silk Epil-t venni, abból is egy drágább fajtát ha lehet. De ritkulni ettől sem fog a szőröd, csak normálisan kitépi majd. Ettől még epilátort 4-5 naponta kell használni, mivel nem gyanta, és nem egyszerre tépi ki az összes szőröd.
2015. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hm, hát köszönöm a válaszokat.
2015. márc. 10. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Az epilátorral az a baj, hogy a szőrt a növekedésével ellentétesen tépi ki. Így nagy az esély rá, hogy csak eltépi a szálakat.

Bizonyos gyanta megoldás lehet. Amit a szőr növekedésével megegyezően lehet tépni.

Én 3 évig epilátort használtam semmi ritkulást nem tapasztaltam ez idő alatt. Majd kipróbáltam a cukorgyantát és már 3-4 alkalom után megritkult.


Persze, ha hagyod a szőrszálaidat kicsit hosszabbra megnőni, akkor az epilátort is használhatod fordítva (szőrnövekedéssel megegyezően). Úgy valószínűbb, hogy kitépi és nem eltépi.

2015. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!