Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körte alkat tetszik valakinek?...

Körte alkat tetszik valakinek? Hogy öltözködjön egy ilyen alkattal rendelkező lány?

Figyelt kérdés

Nekem ilyen és utálom.Nem tudok úgy lefogyni,hogy csinos legyek és arányos.Vékony felsőtestem van,vékony,hosszú derék,szerencsére legalább a mellem jó,lapos has,széles csípő,ez zavar a legjobban,na meg vastag láb,ami szintén szörnyű.Ha sikerül is lefogynom nagy nehezen,akkor is megmaradnak az arányok.Akkor is marad a széles csípő és vastag láb.Nem tudom mit tegyek ez ellen és hogy milyen öltözködéssel tudnám elrejteni ezeket a dolgokat.

173 cm vagyok,65 kg és 23 éves lány.


2015. márc. 11. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Én is ilyen vagyok, megértelek. Csak nekem melleim sincsenek. Undorodom magamtól. L/22
2015. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ajj nekem is ilyen az alakom, én 63 kg vagyok 170 cm-hez, szóval hasonló mint neked. de amikor 50 kiló voltam pár éve, akkor is idegesített. minden kiemeli a csípőmet, semmi nem áll olyan jól, mellben sem vagyok erős.

valaki adjon tippet!

2015. márc. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal az alakkal lehet a legjobb pucsítást elérni. Az számomra vonzóbb mint a mell méret. Remélem adtam önbizalmat.
2015. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!