Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mai vilagban ciki, ha egy...

A mai vilagban ciki, ha egy no nem festi a szemoldoket?

Figyelt kérdés
Nap mint nap talalkozok nokkel, akik festik a szemoldokuket, hiaba barna, fekete nekik. Nekem eleve nincs ertelme, hogy fessem, megis mas sotet szemoldoku nok is festik.
2015. márc. 11. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki :) A csúnyán festett szemöldök sokkal inkább az.
2015. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2015. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csupa nők között dolgozom egy cégnél. Ezek szerint a kolléganőim 99%-a ciki (lenne) :D :D
2015. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Festékkel soha nem volt festve a szemöldököm, viszont mivel minden nap sminkelek és szeretem is a sminktermékeket, nálam alap, hogy a szemöldökömet is formázom különböző termékekkel - egyébként is ezt szeretem legjobban a sminkben, ezt követi a rúzs a toplistámon.
2015. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ciki, hogy már ennyien festik, méghozzá ocsmányra... a barlangi troll szolidabban néz ki, mint jópár festett szemöldökű hölgy.
2015. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Pont hogy az a ciki, mikor jó vastagon odamázolnak valamit.
2015. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a ciki ha valaki festi és ez látható is... a természetes festés az okés.
2015. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát ha barna, fekete a hajuk, akkor nem kéne feketére festeni a szemöldöküket, hanem barnára...

én festem, de csak ha sminkelve vagyok, és csak természetes hatásúra. ha alapból szép a szemöldököd, akkor nem kell festeni.

2015. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sötét barna hajam, szemöldököm van és nem szoktam festeni mert nem érzem szükségét. Biztosan szebb, egységesebb lenne egy kis porral, de így sem csúnya szerintem, nem ritka vagy formátlan. Szóval szerintem, ha valaki szépen, természetesre megcsinálja, akkor az csak jobb, nyilván ha valakinek ritkásabb vagy nem elég erőteljes akkor még jobb, de nem tartom ezt egy elengedhetetlen dolognak. Viszont elég sok lányt, nőt látok, akiknek alapból szép lehetne a szemöldöke, de tönkreteszi a sminkkel.... Sokszor látok olyat, hogy ceruzával vastagon kihúzzák, beszínezik, körberajzolják...nekem a ceruza eleve természetellenesen hat egy kicsit, de azzal is meg lehetne szépen csinálni, de szerintem annak nem ez a módja.... Illetve a másik, hogy sokan nem megfelelő színeket használnák, sok világosabb hajú lányt látok sötét, vastag szemöldökkel, a fekete a halálom....Értem én, hogy most divatban van a vastagabb, hangsúlyos szemöldök és ezzel nincs is bajom, (mondjuk úgy gondolom, hogy a szemöldök nem egy olyan dolog, amivel divatozni kéne mert szinte mindenkinek más áll jól), de ez nagyon nem szép szerintem és nagyon mű hatása van.
2015. márc. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Imádom ezt a ciki nem ciki kérdéseket csak mert 10 emberből 8-9 ugyanolyan és azaz 1-2 ember már rossznak érzi magát.

Barátnőmmel pont jókat nevetünk az ilyen festett/tetovált szemöldökű hölgyikéken. Nem természetes és nem szép.

2015. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!