Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha egy lánynak (csak) 35ös lába van?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, lassan 17, úgyhogy elég kicsi rá az esély, hogy még nőni fog.

Talán arányaiban nem olyan vészes a helyzet, mert magasságra is csak 160cm vagyok. (45kg)

De azért ezt ne nagyom hangoztassam , ugye? Mármint ha valaki kérdezi, vagy szóba kerül.


2015. márc. 13. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Senkit nem érdekel, kinek mekkora a lába. Most komolyan, egy lábméret hogy lehet gáz?

Egy volt kolleganőmnek még kisebb, 34-es.

Ez csak annyiban rossz, hogy nehéz rá normális cipőt találni.

2015. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ötösre még egészen elmegy, Deichmannban pl tök jó, mert mindig ezek maradnak meg, és ezeket adják el fél áron, leárazva.
2015. márc. 13. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na tessék, akkor még jól is jársz vele :D
2015. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Cuki :-)
2015. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
dehogy gaz:D
2015. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak nem egyszerű cipőt venni, nekem is ekkora van.
2015. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És akkor én most mit mondjak a 33-as picurka lábammal? Pedig én is 16 vagyok, ráadásul, még magasabb is nálad 3 cm-mel.

Dehogy gáz ez, sőt úgy látom akkor te még profitálsz is a dologból. Egyébként tapasztalat, hogy úgy is szóba kerül. Csak ránéz valaki a lábadra és már záporoznak is rád a kérdések. („Hanyas a lábad?", „Miért ekkora?" stb.)

2015. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel mekkora lábad van, max annyit kapsz rá hogy jaj de cuki... Inkább csak neked nehézség mert arra női cipőt találni igazi kihívás.
2015. márc. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kimondottan jó. Nekem 36-os lábam van és tök szeretem, hogy ilyen kicsi. Minden cipő jobban is mutat szerintem egy kisebb lábon.
2015. márc. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele. Aranyos a kis láb és mint látható, még nagyon rosszul sem jársz vele, van mindig cipő akciós áron a méretedben. :)
2015. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!