Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit jelent ha valakire azt...

Mit jelent ha valakire azt mondják, hogy csinos?

Figyelt kérdés
Soha senki nem mondta rám még, hogy szép vagyok. Persze ezek után egyértelmű hogy nem vagyok az, és bár én nem sorolom maga azok közé a lányok közé akikre fizikai fájdalmat okoz ránézni, tény hogy nem vagyok szép. Akkor mit jelent az hogyha azt mondják hogy csinos vagyok? Gyakran tapasztalom, hogy ezzel a jelzővel illetnek (többnyire osztálytársak, jóindulatú nagynénik, de akkor is). Tehát a testalkatomat dicsérik? Vagy a ruhámat, stílusomat? Vagy úgy értik, hogy"Ejha, te aztán kitettél magadért, és, bár még mindig ocsmány vagy azért értékelem az igyekezetedet"?

2015. márc. 13. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
szexi test kell
2015. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csinos?

A ruhád, stílusod összhangban van veled, kellenes kisugárzás, látvány, ápoltság.

2015. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előnyösen öltözködsz, hordod a hajad, sminkelsz stb. és pozitív a kisugárzásod.
2015. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyben vagy. Lehet hogy nem vagy szép de kihozod magadból a legjobbat. Szép a ruhád, ápolt vagy, jó a kisugárzásod ilyesmi.
2015. márc. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!