Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és rágom a...

Evencs 2003 kérdése:

12 éves vagyok és rágom a körmöm. Nem tuom hogy szokjak le erről de már nem egy embertől hallotam hogy ő úgy szokot le hogy megcsináltatta a körmeit én ugy gondoltam hogy zselés körmöt szeretnék. Szerintetek így le lehet szokni erről?

Figyelt kérdés
Már minden féle dolgot próbáltam de nem vált be semmi sem!!!!! Segítsetek nekem előre is köszönöm a válaszokat!!!
2015. márc. 13. 20:21
 1/8 anonim válasza:
Egyszerű körömlakkot használtál? Fesd ki a körmöd. Vagy rakj rá mindig valami rossz ízű akármit.Vagy ha nm megy rakj műkörmöt...Én is rágtam aztán mistnár leszoktam, nekem ezek váltak be.Remélem hasznos választ adtam
2015. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem egy éve van műkörmöm pont emiatt. 17 éves vagyok, nagyon rég óta rágom, a stressz miatt pedig még durvábban. amikor éppen lenőtt/leesett, akkor is rágom, szóval nem szoktam le róla csak meggátol
2015. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Leszokni igen könnyű, ne vedd a szádba a kezed. Elég arra gondolni hogy az ujjaidon, köröm alatt van a legtöbb baktérium, és te még azt rágcsálod?? Undorító és még a körmöd is ocsmány tőle. Hagyd abba és kész. Ne legyél igénytelen. A műköröm is káros, szóval azzal sem jársz túl jól.
2015. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia :) en is ragtam a kormom.. En is elsonek koromlakkoztam.. De kozben ragoztam is, az helyettesitette kb a kormeimet.. A ragozasrol konnyebb leszokni.. :)
2015. márc. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok meg :D eleg abba is belegondoni,hogy a fiuk sem szeretik a csunya leragott, felszakadozott kkrmoket. Nem szep latvany... Most en is buszke vagyok arra, hogy leszoktam rola.. Ha kifestem a baratom mindig mondja h milyen szep kormeim vannak :) ugyhogy sok sikert neked is, es legyen akaraterod! :)))
2015. márc. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyomogass stressz labdát :D 200 ft kb
2015. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

30 éves férfi vagyok. Egész életemben rágtam a körmömet. Főleg feszültség levezetés helyett. Nagyon sok fertőzést kaptam így el (szájpenész, herpesz, ...), mire rájöttem, hogy mitől van. (Hát valakinek a szülei segítenek erre hamarabb is rájönni, nekem nem volt erre lehetőségem).


Aztán kaptam egy átlátszó, keserű (grapefruit héj kivonatos) körömlakkot, ami segített 8 hónap alatt leszoknom.


Rossmannban MissSporty körömlakk. Nem drága.


Gyerekek is használhatják! Nincs benne semmi mérgező. Ha valaki csak a szájához emeli a kezét már érzi a keserű ízt és tudatosul benne, hogy mit csinál. Így ha tudja, hogy le akar szokni, képes lesz akkor is kontrollálni, amikor nem tudatosan csinálja a mozdulatot.


Csak ajánlani tudom!

2015. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

En 3-4 eves korom ota rágtam a körmömet. Vmikor leszoktam de 6 évesen visszaszoktam

10 évesen elkezdtem növeszteni a körmöm mert a quiz kékes átlátszó lakktol megkeményedett

Kesobb visszaszoktam de olyan 2 éve az lett a célom hogy nagyon nagy legyen a körmöm kb. Mint a mukorom es azota nem rágom

15 L

2015. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!