Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuknal nagyon gaz a labszor?...

Fiuknal nagyon gaz a labszor? Hogy szabaduljak meg tole?

Figyelt kérdés
15 vagyok, eddig meg nem borotvaltam combomon /labszaromon a szort, es mostmar egesz nagy (combon 1-2 cm szoke szor, labszaromon 3-4 cm picit sotetebb). Nagyon gaz ha leborotvalom, vagy hagyjam igy, vagy szerintetek mit csinaljak? Mondjuk eleg furan nezne ki ha leborotvalnam es a szor helyett csupasz labat latnanak pl.tesioran.. :DD

2015. márc. 16. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy fiú/férfi legyen szőrös.
2015. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, borotváld csak le, nehogy legyen rajtad valami férfias.
2015. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4 cm ? Macskákon van akkora.
2015. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fiúkon akkor néz ki gázul a lábszőr, ha fogpiszkálólábból nő.
2015. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fiúknál természetes a lábszőr.

Ne borotváld!!

2015. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem gáz, de nem is esztétikus ha hagyod nagyra nőni. Sőt, ma már teljesen elfogadott, ha egy fiú is szőrteleníti a lábát. :) Sokkal jobban néz ki egy csupasz láb, mint egy szőrös, főleg ha formás, izmos a lábad. :)


szerintem minimum rövidítsd le, de legjobb ha leborotválod, vagy inkább legyantázod/legyantáztatod. :) Gyantázva sokkal tartósabb lesz a szőrtelenség, mint borotvával.

2015. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, egy férfi lába szőrös.
2015. márc. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne hogy le borotváld! Azt fogják hinni hogy b**i vagy!
2015. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!