Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok tanácsát várom feromono...

Lányok tanácsát várom feromonos parfümöt illetően. (? )

Figyelt kérdés

20 éves, de fiatalabbnak tűnő, konzervatívabb, de csinosan öltözködő lányhoz melyik illat passzol jobban? A Cacharel - Amor Amor Feromon Parfüm (ez kicsit vaníliásabb), vagy a Gucci - Gucci Rush ll.* Feromon Parfüm (ez inkább virágosabb)?

Szeretem az édes illatokat, mindigis ilyet használtam, mert hozzám ez az illatkategória illik. Gondoltam kipróbálom a feromonos parfümöt, de csak neten találtam. Vélemények és leírás alapján e 2 között vacillálok.



2015. márc. 17. 14:09
 1/6 anonim válasza:
szerintem a virágos sokkal jobb, de izlések és pofonok
2015. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feromonos parfüm parasztvakítás - ha nő vagy, a saját feromonod sokkal hatékonyabb!
2015. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát megesik, hogy valakinek elég kevés a feromonja :D
2015. márc. 17. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Ezt honnan tudod?

Amúgy férfi feromonok hatását nőkre még nem bizonyították.

A nőkre a férfi immunrendszere hat, amelynek a termékei a bőrön rakódnak le, és az jön be neki a legjobban, amelyik a legtávolabb áll az övétől.

Vagyis minden nőnek más jön be.

Immunrendszered csak van?

2015. márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Uram Isten, nem derül ki számodra a leírásból, hogy nő vagyok?
2015. márc. 18. 09:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy, akkor a saját feromonjaid ezerszer hatékonyabbak, mint bármilyen mesterséges.
2015. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!