Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha én az alsóneműm területén...

Ha én az alsóneműm területén csak a bikinivonalamat szőrtelenítem, akkor én gusztustalannak és igénytelennek számítok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményekre.

2015. márc. 18. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Abszolúte nem "ritkítod"?

Nem tudom, hogy mondjuk hogyan lehet úgy menstruálni, engem nagyon zavarna.

Ha rendben tartod, mármint tisztálkodás ügyileg, szerintem nem gusztustalan. Csak akkor, ha az ember igénytelen, és nem tisztálkodik rendesen.

2015. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, de igazából nem is egy dzsungel, szóval nem olyan nagyon sűrű... Menstruáció alatt tampont használok, sokkal kényelmesebb és higiénikusabb mint a betét.

Minden nap min. 1x zuhanyzom.

2015. márc. 18. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idős vagy.

Vagy ha már van kapcsolatod, és a férfit nem zavarja akkor miért lenne igénytelen.

Bár vannak férfiak akiket szerintem zavar.

Én sem tudnám nőként sem elviselni, olyan rosszul érezném magam.

2015. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a bikinivonalat szedem le, meg rövidre vágom. Még nincs kapcsolatom, majd akkor ráérek az egészet leszedni, úgy gondolom. Addig meg úgyse látja senki se.
2015. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem, ez megint csak egy hülye médiafogás. Igénytelennek akkor számítanál, ha nem fürdenél meg ilyenek. Ott szőrteleníts, ahol te jónak látod, ne ott, ahol 'egyesek' elvárják. :)
2015. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Manapság sajnos sokak szerint igénytelenség, ha valaki nem gyalulja csupaszra az intim tájékát. Véleményem szerint nem az. Az igénytelenség az, ha vki nem mosdik, büdös stb.

Egyébként lehet én vagyok az UFO, de nekem sokkal kényelmesebb szőrösen. Ha leborotválom (gyantázást nem vállalom be senki kedvéért), akkor következő nap már szúr, alig bírom ki, hogy ne vakarásszam magam. Ráadásul törölni is tök rossz, mert míg a szőrön simán "siklik" a papír, a borotvált felületen az épp kibújó szőrszálakba beleakad, és olyan, mintha smirglin próbálnám végighúzni a papírt..

2015. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!