Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A csípőm és a combcsontom...

A csípőm és a combcsontom között miért keskenyebb a testem? (kép lejjebb! -a kép csak illusztráció (nekem sokkal jobban benyomodik) ) Lányok! Van köztetek kinek hasonló a testalkata? Vagy mindenkinek ilyen? Nagyon elönytelen?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 19. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is beljebb van. jelenleg még előnytelenebb mert felszedtem pá kilót és felül hájcis lettem.. én csak akkor érzem előnytelennek ha bikiniben vagyok. pont ott van a bugyim és akkor kicsit úgy érzem magam mintha a bugyi tartana össze, pedig csak ilyen a csontom.. kicsit még akkor zavaró ha feszes ruhát kell felvennem (pl ballagáson). érzem h nincs széles csípőm és kicsit zavarban vagyok h szép kerek nagy mellek és akkor lejjebb meg sehol semmi. a feszes szoknyákat épp ezért nem tartom magamon előnyösnek.
2015. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Emberi anatómiának hívják, ajánlom figyelmedbe, ismerkedjetek össze... :D
2015. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen.

Nem tetszik, de ezt dobta a gép.

2015. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én eddig azt hittem mindenkinek ilyen :') balettozom, és akik velem együtt vannak (rajtam kívül 15 ember) mindenkinek ilyen. Mondjuk én azt is hozzá tenném, hogy nagyon vékonyak. Nem tudom, szerintem egyáltalán nem csúnya:)
2015. ápr. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

*egyébként úgy tudom azért tűnik úgy, mintha be lenne nyomódva, mert ha sokat lépcsőzünk, sétálunk, vagy a csípőnkre edzünk, akkor nő ott az izom, amitől jobban fog látszani a v-vonal. És mivel az felette 'kidudorodik' ezért olyan, mintha be lenne nyomódva:) legalábbis én így tudom.

*előző voltam*

2015. ápr. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!