Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Avonos hajfesteket...

Catyst kérdése:

Csajok! Avonos hajfesteket probaltatok mar? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen arnyalatot probaltatok? Ujra vettetek ?
2015. márc. 20. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én avon tanácsadónő voltam, de szerintem semmivel sem jobbak a boltiknál.
2015. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha be se festettem volna a hajam, soha többet nem kéne. A legvilágosabb hamvasszőke ha jól emlékszek, de mint mondtam pénzkidobás volt.
2015. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Timi179 ***** válasza:
0%
Anyukámnak festem vele a haját és tök jó! Akik tőlem vásárolták mindenki elégedett volt, fodrászaink is használják, ajánlani tudom!
2015. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász nem használna Avon terméket, mert pocsék minőség, ráadásul fodrászkellékesben professzionális termékek is vannak olcsóbban. Szóval nem is éri meg.
2015. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont.. annyiba kerül majdnem mint egy londa professional vagy indola pl aztán az elég több alkalomra ha kikeveri ügyesen.. Biztos sarkon fordulnék ha beülnék fodrászhoz aztán elővenne egy bolti hajfestéket XDD
2015. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, akkor nem ragaszkodom mert en is a hamvasszoket szerettem volna kiprobalni. Akkor nezelodok meg.



koszi Mindenkinek!!! ♡

2015. márc. 20. 23:17
 7/9 Timi179 ***** válasza:

Nem egy, nem kettő fodrász használja az Avonost, de szíve joga mindenkinek! Szerintem ezek az oldalak nem egymás pocskondiázására valók, de egyesek ezt másképp értelmezik!

Az én szándékom segítő jellegű és megosztottam a tapasztalataimat! Ezek szerint elég felnőtt is vagyok hozzá!

2015. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi Neked is!:) Nem az a baj, hanem hogy a tobbseg azt mondja nem fog rendesen a hamvasszoke. Ma egy fodrasz ismerosom is ezt vallotta.:/
2015. márc. 21. 12:49
 9/9 Timi179 ***** válasza:

lehet hogy így van, nekem a vörösekkel van tapasztalatom!

akkor ne vedd meg és ennyi! :-)

2015. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!