Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy lassan 17...

Miért van az hogy lassan 17 éves vagyok, de a melleim ek fura, cső alakjuk van, és nem szép kerekded? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 22:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen... Valami olyasmi... Mikor nem emelkedik ki akkor olyan ronda...
2015. márc. 22. 22:29
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát ezzel nem igazán tudsz mit kezdeni, sajnálom:(

Elhiszem hogy zavar, de ha ezt mondhatom mint pozitívumot akkor senki nem fogja látni ilyen állapotban szinte csak te.

Ha majd a barátoddal leszel akkor is meg fog keményedni ami miatt ki fog dudorodni. Amúgy nem hinném hogy annyira vészes.

2015. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem tudtam segíteni, de ezzel nem lehet mit kezdeni, ahogy a bimbóudvarral sem ha nagy/kicsi.
2015. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Talán az a tudat segíthet, hogy a fiúk többségét nem érdeklik az ilyen apróságok és úgy fogadnak el amilyen vagy. ha vki szerelmes beléd, akkor a melledet is szereti, akármilyen csúnyának is gondolod.
2015. márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az a normális, hogy izgalom hatására, illetve hidegre stb emelkedik ki a mellbimbó a bimbóudvarból. Nekem is ilyen. Amúgy csak puha a bimbóudvar és nem emelkedik ki semmi belőle. Eleinte engem is zavart, de fölösleges, barátomnak így is tetszik, és amúgy ez normális.

Abban, hogy milyen formája legyen, nem tudsz nagyon változtatni..

17/L

2015. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

genetika, ilyen és kész

enyém hasonló csak nagyon nagyban, és nekem tetszik

2015. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!