Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet tudni a Tesco-ban...

Mit lehet tudni a Tesco-ban árusított parfümökről?

Figyelt kérdés
Tegnap a párommal mentünk vásárolni, és két hostess csaj próbált minket behálózni a parfümjeivel. Tudtam mire megy ki a játék (amúgy is volt már hasonlóban élményem), de azért végighallgattam. Állításuk szerint francia parfüm és hogy "új". Kb 4-5 parfümöt akart "ajándékba" adni (vicc), aztán persze jöttek már az árak is. Evidens volt, hogy nem vesszük meg. De érdekelne, hogy milyen eredetű ez a parfüm. Őszintén már a nevére sem emlékszem. :) Bár igaz ami igaz, jó volt az illatuk. Köszi a válaszokat!

2015. márc. 27. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztod utanzat:D
2015. márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
S*
2015. márc. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát ha igazán francia parfüm volt akkor azt ott tuti nem árulták volna. én párizsban vettem 4 darab 30 ml-s parfümöt 140 euroert (minden nagyképűség nélkül mondom ezt, mielőtt valaki leugatna) akkor most már el tudod dönteni milyen francia parfüm lehetett :D :D

ezek ilyen felvizezett parfümök amiknek az illata kb 1 órán át tart aztán megint fújhatod be magad

2015. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is sejtettem, hogy nem a legjobb minőségű parfümökről van szó. De kicsit utána olvastam, és nem is új keletű dolog ez a parfümözéses dolog. Állítólag házhoz is járnak. És milyen alapon nyomulnak ezekkel a termékekkel? Honnan szerzik az engedélyt és társai? Főleg tesco-ban..
2015. márc. 27. 10:11
 5/12 A kérdező kommentje:
Amit te vettél biztosan jobb választás lenne! :)
2015. márc. 27. 10:12
 6/12 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy csinálják. egyszer engem is megállítottak fiatalok hogy valamelyik egyetemnek gyűjtenek valami rendezvényre és vegyek parfümöt, de ha veszek egyet vegyek egy másikat és akkor olcsóbb.. én h.lye meg megálltam és végig hallgattam a mondókájukat :D

amit vettem az pedig igazi parfüm, olyan illatok amiket pl dior vagy chanel parfümökbe raknak, összetevőnek. ha este megfürdök még utána is lehet érezni csak sajnos nemsokára elfogynak :((

2015. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ugyanaz a "társaság" lehetett, akiket én is meghallgattam. Akármilyen jól adják elő magukat, akkor sem vennék tőlük ilyen parfümöt.
2015. márc. 27. 10:50
 8/12 anonim ***** válasza:
és ha nem veszel tőlük parfümöt hirtelen átváltanak bunkóba :D vicces :D
2015. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na igen. :D Azokhoz alapból kedvesek, akik hajlandóak végighallgatni őket, egészen addig, míg nemleges választ kapnak - azaz nem vásárol tőlük senki.
2015. márc. 27. 15:52
 10/12 anonim ***** válasza:

erről a társaságról már sokat hallottam. valami egyszerű, olcsó parfümöt árulnak így. még a fókuszban is benne voltak.

itt lehet még "jó" kis élménybeszámolókat olvasni:

[link]

2015. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!