Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb. mennyiért szednek ki az...

Kb. mennyiért szednek ki az órások fémszíjból láncszemet?

Figyelt kérdés
Vékony csuklóm miatt szükséges lenne kiszedetnem 2 láncszemet az órám fémszíjából, átlag mennyiért vállalnak ilyet órások?
2015. márc. 27. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én legutóbb magamnak kiszedtem otthon. Körülbelül öt percbe került, míg rájöttem, hogyan kell, másik öt percbe a megvalósítás.


Ebből két dolog következik:

- te is megpróbálhatod otthon;

- ha mégis óráshoz fordulsz, valószínűleg fillérekért vagy ingyen megcsinálja, mert egyszerű feladat.

2015. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Drágább óránál nem próbálkoznék otthon. Ha oda viszed vissza, ahol vetted, és ezt finom jelzed is, akkor szinte biztos, hogy ingyen megcsinálják, de sok órás nem kér ezért pénzt. Maximum pár száz forint.
2015. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Párszáz forint.
2015. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem eddig mindig ingyen csinálták, ma nem. :D 500 volt, szerintem ennél többet azért nem szoktak, de ha ott vetted az órát, akkor tuti ingyen lesz.

Vagy megpróbálhatod otthon, tényleg nem bonyolult általában, de azért van, amit nem lehet, mert céleszköz kellene kb.

2015. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!