Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az ideális testalkat?

Milyen az ideális testalkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fiúk,lányok véleményeét egyaránt kérném!:)

Szerintetek melyik a "tökéletes" testalkat?

Fiúk,nektek melyik jön be?

Lányok,ti milyenre vágytok?

Én 15 éves vagyok és szerintem a váza alaknak felelnénk meg,ugyanis vékony és magas vagyok.

Nemtudom,ez jó alaknak számít?

[link] Ezekből szeretném,ha kiválasztanátok azt,amelyik nektek a legjobban tetszik. :)

[link] Itt egy egész alakos kép rólam,ha ez így segít megmondani,hogy koromhoz képest jó alakom van? Szerintetek híznom kéne valahová?

Fontos lenne minden ŐSZINTE vélemény! Köszönöm. :)



2015. márc. 28. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked teljesen jó alakod van, nem kell híznod sehova, de ha sportolsz még jobb lesz :D

A fentiek közül a váza és a homokóra alak jön be

Ha akarod küldhetek én is az alakomról :) 22/F

2015. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy híznod kéne, inkább formásodj.

15 évesen szerintem teljesen jó alakod van.

Szerintem a legjobbak: Homokóra, nyalóka és a váza.

18/F

2015. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alkat pont az amin nem tudsz változtatni, talán az egyetlen kivétel az a pár típus ami csak túlsúly mellett lehet pl alma, harang, cselló. Szemből jobban látszana talán az alakod, de szerintem teljesen jó.

Amúgy szerintem is a homokóra a legjobb. Nagy általánosságban azt lehet mondani, hogy az öltözködéssel lehet csalni, és a többi alkatot kicsit a homokóra felé terelni.

2015. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Homokora tetszik a legjobban, jo alakod van, csak eddz picit:)
2015. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!