Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Te egy huszonvégi harminc...

Te egy huszonvégi harminc középtáján járó nőt megnézel az utcán?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed a harmincas nőkről?Jól néznek ki,adnak magukra,van amelyik huszonévesnek néz ki,jól tartják magukat?

2015. márc. 29. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokféle harminc körüli nő van, vannak akik már szültek, nagyrészt ők az elhízott, rettenetes stílussal, béna lenőtt hajjal járkáló nők.

Aztán vannak akik annyinak néznek ki amennyik, figyelnek magukra, sportos, vékony test, szép nőies ruhák, stb, igazi bombázók. :D

Meg van az a réteg akik külsőre megragadtak a tinikornál. Általában ők sem csúnyák, csak kissé furcsák, hogy 30 évesen is még 15 éves tininek néznek ki.

2015. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A huszasok között is rengeteg az elhízott kilógó poci,csipőnadrágból kibuggyanó hàj.Mindenkinek az alkatához igazodva kéne öltözködnie.Làttam én tizen huszon harminc negyvenes elhizottat is.Ez kortól független az tèny.
2015. márc. 29. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel én már szültem, így oviban, iskolában bőven találkozok olyanokkal akik már szintén szültek, sokan 3x-4x is. Semmivel sem több köztük az elhízott mint az utcai átlagban, a többség csinos és ad magára. Ami tényleg gyakoribb az a farmer és a lapostalpú cipő; nyilván a kisgyerek és a tűsarok nem igazán kompatibilis.
2015. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel általánosan kérdezted, az a véleményem, hogy Magyarországon az említett korosztály eléggé elhanyagolja magát, és nem tud jól öltözködni.

Egyszerűen nincs kialakult ízlésük, a legtöbben még tininek akarnak kinézni, és ehhez az igénytelen farmergatya+Converse öltözködésben látják az utat, holott a korosztályuk, "érettségük" már egy kis nőiességet, ízlést követelne meg, nem a tini (fiúk)ra jellemző öltözködést. A kifogás általában a gyerek, a munka, vagy a kevés pénz, ami tényleg jellemző erre a korosztályra, de inkább kifogásnak tartom. Hozzátartozik ehhez még a test elhanyagolása is, bár ebben egyébként sztem jobbak a 30-asok mint a fiatalabbak, mert ők már eszeveszetten akarnak pasit fogni, ileltve az öregedés jeleit palástolni. Sajnos ez az örögedés is kétféle reakciót vált ki a nők többségéből, valaki őrülten elkezd sminkelni és rögtön túlzásba is viszi, valaki meg úgy gondolja, nem gond, ha a haja 10%-a már ősz, ő legalább természetes. Mondanom se kell, emiatt legalább 40-50 évesnek néznek ki az ilyen nők (aztán még ők csodálkoznak, h senkinek nem kell a természetességük).

Persze én most a magyar (budapesti) átlagot vettem, kicsit sarkítva, és hasonlítva más világvárosokhoz, pl. Milánóhoz, Párizshoz, Rómához.. ezekkel a városokkal szemben szörnyen rosszul ölotözködnek és enm figyelnek magukra a magyar nők. Persze vannak kivételek, akik az üzleti szférában mozognak odafigyelnek az öltözködésre, illetve sokan alapból is (az irigykedő, trampli többség gyorsan le is pláza-cicázza őket emiatt).

Sokan mozognak, ahogy írtad sokan 20-nak néznek ki, ez jó, és a kifogás a mozgás hiányára sajnos tény h megállja a helyét - mi magyarok kb egész Európában a legtöbb időt töltjük munkával és ingázással, a legkevesebb idő marad szabadidős tevékenyésgre, pl. sportra - de azért, a példa mutatja, ezt is meg lehet oldani, ami jó dolog.


Meg aztán, ha valami jeles esmény (randevú, ünnepség, céges vacsora) van, akkor aztán mindenki teljes puccba vágja magát. A gond igazából csak ennek a mentalitásnak a röhejességével van, h képmutató (szó szerint) módon a fotókon teljes puccban feszítenek, hétköznap meg a metrón mint egy zombi, vagy szakadt gyerek úgy néznek ki. Ezt ki kéne nőni 30 éves korra és egy saját stílust kialakítani.

2015. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amit leírtál,az általánosan minden korosztályra jellemző szerintem.Elhanyagolják magukat a tizen huszonéves korosztályból,kilóg a csipőháj,nagy pocak,undoritó.Minden korosztályban van az hogy puccba vágják magukat,aztán elhanyagolt zsiros hajjal ülnek a metrón.Ez korosztálytól független.
2015. márc. 30. 11:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden korosztályban vannak elhanyagoltak,igénytelenek,szóval ezt nem kéne általánosítani.
2015. márc. 30. 11:24
 7/7 A kérdező kommentje:
A nővérem harmincas,ad magára nem eszik cukros ételeket,nem eszik lisztes dolgokat,sportol,de örökké fogyózik a társadalom nyomása miatt.
2015. márc. 30. 11:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!