Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyek nem túl kihívó?

Hogy legyek nem túl kihívó?

Figyelt kérdés
Egy ideje tetszik egy fiú.Próbálkoztam Csinos ruhákkal nála,akkor figyelt rám,sokat dumáltunk.Ha nem ilyen ruhába vagyok,pont leszar.De ezek a ruhák kicsit k*rvásak ès nem akarok ilyennek tűnni.Mit csináljak?Járjak ilyenekbe?Keressek mást?
2015. márc. 29. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha neki ribi kell akkor keressen azt. Sztem ne foglalkozz vele.
2015. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy önmagadat adod és nem akarod megjátszani magad az általad is k*rvásnak vélt cuccokban. Ha k*rvás ruhák nélkül nem érdekled, akkor nem is te érdekled, csak a "hús", ami a ruha alatt van.

Próbálkozz nála úgy, hogy normális ruhákban vagy, ha bír, akkor így is beszélgetni fog veled és még bármi lehet.

Ha normális ruhákban nem is akar beszélgetni, akkor ne is foglalkozz vele.

2015. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. márc. 29. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan ruhában legyél ami neked tetszik.

Ha kihívó tetszik, azt vedd fel, ha más fajta akkor azt. Ha mindkettő akkor egyszer az egyiket aztán a másikat vedd fel.

Az a lényeg hogy soha ne másnak akarj megfelelni hanem saját magadnak! Ha neki nem tetszik akkor nem te kellesz neki akkor az olyan szekér ami téged nem vesz fel azt szard le és lépj tovább, így az őszinte, így lesz igaz.

2015. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. ápr. 20. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!