Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért jó az egyes ribiknek...

Miért jó az egyes ribiknek hogy narancssárgára és aszottra aszalják magukat a szoláriumban?

Figyelt kérdés

Vannak az osztályban olyan ribik akik annyit járnak szoliba, hogy már nem is barnák hanem narancssárgák tőle. Némelyiknek a pofája olyan hogy a negyvenes anyámnak kevesebb ránca van mint ezeknek tizenéves korukban. A bőrük a sok szolitól olyan mint a sivatag.


Az utcán is látok néha sárgára aszalt ribiket mindenféle korosztályból.

Ez miért jó nekik? Azt hiszik jól néznek ki? Azt hiszik úgy néznek ki mint aki most jött haza a Kanári szigetekről?

Nem, helyette úgy néznek ki mint akik segghüyle módjára szarrá aszalta magát a szoliban.


2015. márc. 29. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Nekem sem tetszik,de ettől még nem "ribik"
2015. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért mit jelent a ribi? Az olyan csaj aki teszi veszi riszálja magát, IQ-ja zéró és azt hiszi k**va jól néz ki közben meg olyan mint egy sarki prosti-na az nem ribi?
2015. márc. 29. 17:39
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Előfordulhat, hogy mások téged is "ribinek" gondolnak. :)
2015. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Buták, ennyi.
2015. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Drágaságom attól,hogy valaki teszi veszi riszálja magát még lehet IQja,meg mit érdekel téged,hogy neki miért jó?Jól érzi magát igy,én ugyan nem mennék szoláriumba,de ha neki jó,nekem is.Nem hiszem,hogy bármivel is ártottak neked.
2015. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Aha. És mi a helyzet azokkal akiknek eszük ágában se lenne menni, csak úgy gondolják hogy ez az elvárás? Egy nő legyen szőrtelen, de még a csúnyája is és persze szoli műköröm.

Vagyis ez olyan kb mint a fogmosás egyeseknél. Lehet nem fogat mosni csak az igényes emberhez ez hozzá tartozik.

Gondolják ők.

2015. márc. 29. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Aki így gondolkodik annak a fejében komoly gondok vannak, szóval nem várható el tőlük értelmes döntés, cselekedet.

A szolit meg pár éven belül úgyis betiltják, mikor már elég rákos ember lesz miatta az országban.

Attól még senki nem ribi hogy agyonszolizza magát és műkörmös, műhajas, stb. A ribi az a ki pénzért szexel. Semmi köze a külsőhöz, szóval ne ribizz le mindenkit aki nem tetszik neked. Gondolom te sem örülnél neki.

Azt én sem értem miért szeretnek sárgák lenni a csajok, mert aki szoliba jár azon látszik... nem barna hanem sárga tőle és sokan még full pigmentfoltosak is lesznek meg ráncosak, borzalmas. Szerintem a legtöbb szolis nem veszi észre magán ezeket...

2015. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

De ez miért fáj neked? Hadd gondolják, ha így érzik jól magukat, csinálják.

Aki meg lenéz másokat, mert más nem jár szoliba, az pont egy olyan ember, hogy nem adok a véleményére. Ugyanis nem érdekel primitív emberek véleménye.


Én sem voltam életemben sem szoliba, annak ellenére, hogy olyan a bőröm mint a bolti zsír... de nekem így jó, tetszik is, mert nem vagyok szétszolizva, természetes, stb. De engem nem zavar, ha más szoliba jár.

Nem kell velük foglalkozni, mert ettől nekik nem lesz rosszabb, csak te idegeled fel magad olyasmin, amin nem tudsz segíteni (mellesleg nem is rád tartozik, hogy ki hogyan szoliztatja szét magát-)

2015. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát az IQ-s dologgal sajnos egyet kell értenem veled kérdezől.

Nekem egyszer egy ilyen csaj akarta megmagyarázni,hogy télen még egészséges is szoliba menni,mert kell a D vitamin...

2015. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is járok szoliba, igaz nem sárgára aszott a bőröm így nem is viszem túlzásba.De sokkal jobban érzem magam ha nem vagyok hó fehér, bár ettől még nem vagyok ribi.

Attol nem hiszem, hogy valaki ribi mert riszalja magát és szét van szolizva.

Inkább csak önértékelési probléma van a dologban és azt hiszi ha így viselkedik jobban elfogadják.

Sok olyan lányt ismerek akik tiniként ezt a viselkedés formát veszik fel, de ha fiúval kerülnek kapcsolatba bizony elszaladnak inkább.

Nem minden az aminek látszik.

2015. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!