Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ez, hogy egyesek...

Miért van ez, hogy egyesek kövérnek, mások vékonynak gondolnak?

Figyelt kérdés

Az osztályomból többen is (főleg a fiúk) azt mondják, hogy kövér vagyok meg nagydarab, de a felnőttek közül szinte mindenki megjegyzi, hogy milyen vékony vagyok. Miért van ez?

13/l



2015. márc. 30. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudsz mutatni egy képet ARC NÉLKÜL! ahol látszódik az alakod akkor mondok véleményt. Nem vagyok annyira gyerek, de felnőtt sem.
2015. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért a vékony és kövér közt igen nagy különbség van, szóval kizárt hogy valaki kövérnek néz, más meg vékonynak. Max az osztályodban nem csípnek ezért beszólnak hülyeségeket... hány kg, hány centi vagy?
2015. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedre nem lehet választ adni. Az internet tele van képekkel, keresgélj egy kicsit! Ha találtál magadhoz hasonlót, akkor linkeld be és megpróbáljuk eldönteni
2015. márc. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami kepet mutass esetleg privatba, vagy olyat ami hasonlit rad:) 14/l
2015. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Magamról képet nem szeretnék, hasonlót meg nem igazán tudok, mert már én se tudom, milyen vagyok, de azért próbálok keresgélni! :)

Egyébként 167cm és 50kg vagyok.

2015. márc. 31. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!