Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Müller drogériákban és az...

A Müller drogériákban és az Auchanokban milyen körömlakk márkák jellemzőek és milyen áron?

Figyelt kérdés

Plusz egy kérdés...

Vettem két Quiz márkájú nyomdázó sablont, amin még a kifejezetten nyomdázásra való lakk sem marad meg, már mindent kipróbáltam, mégsem sikerül velük nyomdázni.

Mi lehet a gond?

És mi az a "felreszelés" amit ilyenkor csinálni kell? Hogy kell azt és mivel ajánlatos?



2015. márc. 31. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A Müllerben rengeteg márka van, és elég nagyok az árkülönbségek, tehát ha bemész, akkor fel tudod mérni.
2015. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ugyanazuon üzletlánc boltjaiban, szerintem nem lehet olyan hatalmas árkülönbség.

A kérdést azért írtam, mert sem a Müller, sem az Auchan nem a szomszédban van, és ritkán járok olyan helyeken ahol megtalálhatóak ezek az üzletek.

2015. márc. 31. 15:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Senki nem az üzletlánc boltjairól beszélt, hanem a benne lévő termékekről.
2015. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Rengeteg féle van.Hasonlók mint a DM-ben.Árértékük is változó.
2015. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor szíveskedjél úgy fogalmazni...

Különben a fellelhető márkákat is kérdeztem.


(Tudom, hogy elírtam az első hozzászólásomnál az "ugyanazon" szót, sajnos gyorsan kellett írnom.

Csak azért jegyzem meg, mert ebbe is bele szoktak kötni.)

2015. márc. 31. 18:56
 6/15 A kérdező kommentje:

A DM-ben OPI lakk például, nincs.

Az OPI az egyetlen amiről tudom, hogy kapni lehet a Müllerben. A többit nem.


Tehát: Achuanban és Müllerben jellemző lakk márkák?

Szeretnék a feltett kérdésemre megközelítőleges, vagy pontos választ kapni, ellenben egyáltalán nem szeretnék vitatkozni! Ha olyan könnyen utána tudnék járni, akkor nyilván nem írom ki ide.

2015. márc. 31. 19:01
 7/15 A kérdező kommentje:

Tudok olvasni, de Te értelmezni úgylátom, abszolút nem tudsz!

A jellemzően szó nem ismerős?

Kevesebb fáradtságba telt volna leírni néhány márkanevet, mint akadékoskodni. Néhány MÁRKÁRA lennék kíváncsi! Érted?

De majd térképezgetem a dolgokat, ha a szomszédban lesz mindkét üzlet, és az egyik nem kb 170 km-re a másik meg 80 km-re. Most lesz egyszeri lehetőségem a közeljövőben, tudni szerettem volna, mire számíthatok.

Nem oltogatni kell, arra vannak itt cifrább kérdések is, hanem tisztességesen válaszolni.

Kb. 2-3 darab márkanév leírása olyan nagy nehézséget okoz?

Ciki... Égés... :D


Béke. :)

2015. márc. 31. 19:08
 8/15 anonim ***** válasza:

müllerben van opi, sally hansen ami kifejezetten körömlakk márka, ezek olyan 3-4 ezres lakkok asszem.

de a többi ott kapható smink márkának is vannak lakkjai, pl. essence, catrice, miss sporty, rimmel, loreal, maybelline, nyc, mysslin, artdeco, meg a tízezres lakkok, pl. chanel. : D

2015. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :)

Ment a zöld kéz. :)

2015. ápr. 1. 08:48
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat hogy nem a kérdéssel kapcsolatban írok, de most már tényleg elegem van az itteni gané emberekből. Te is (és sokszor én is)normális kérdést teszel fel, és ilyen flegma f@-sz^kalapok úgy oltanak be minket, mint akik annyira ki be*basz''ottul értenek hozzá. Ja,meg azt nagyon bírom, amikor ilyen pocsseg-ekkel takaróznak:körmös körökben mozgok. :D istenem mondja már azt h egyszer voltam műkörmösnél. Mindnek olyan nagy po.fája van a semmire. És tényleg bocsánatot kérek hogy itt borultam ki, de már ez tűrhetetlen. A kérdésre a válasz, hogy én már mindegyikben jártam, és körömlakk tekintetében a Müllerben nagyobb a választék :) szóval ha már méssz, azt ajánlanám.
2015. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!