Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyivel lenne rövidebb a...

Mennyivel lenne rövidebb a hajam, ha rasztát akarnék?

Figyelt kérdés

Most vállamtól még kb 10 centi hosszú a hajam,és nagyon-nagyon régóta gondolkodom a rasztán. De ha sokkal rövidebb lenne akkor még várok vele. Illetve mennyi idő mire szép lesz? Ilyen mondjuk: [link]

a végéra gondolok, látom, hogy neki le van nőve, vagy ezt meg lehet eleve így csinálni?


2015. ápr. 3. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kis béna kukacaid lennének a fejed tetején :DD
2015. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is ettől félek:( olyan hülye vagyok, hogy mikor tényleg hosszú volt a hajam nem rasztázattam be...
2015. ápr. 3. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj akkor vele. Vagy csináltass bele 1-2 tincset addig, ha az vigasztal.
2015. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokkal. Gondolj bele, már akkor jóval rövidebbnek tűnik a haj, ha csak be van fonva, de a rasztánál teljesen össze van horgolva.

Mennyi idő mire szép lesz? Ezt hogy érted? Addig szép, amíg nem nő le, ahogy nő le, úgy kell folyamatosan utánhorgolni, mert különben olyan "csodás" lesz, mint a képen látható hölgyeménynek.

És ha megunod, akkor tőből le lehet vágni a hajadat.

2015. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy mennyi idő mire szép lesz, hogy egységes, nem áll el, kiegyenesedik, nem girbe-gurba, ilyesmi
2015. ápr. 3. 18:59
 6/7 anonim válasza:
nem lesz sokkal rövidebb, kb. 4/5-e a mostaninak. nekem legalábbis így volt.
2015. ápr. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem alig 1-2 cm-t rövidült a hajam. Ha a visszafésülős módszert választod, akkor nagyon sokat rövidül, majdnem a felére, én nem azzal csináltam:) De bármennyit rövidül is a haj, ha rövidek a rasztáid, tényleg kicsit szét fognak állni :)de kb vállig érő rasztánál már nincs így.
2015. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!