Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki a kedvenc youtube-gurusotok...

Ki a kedvenc youtube-gurusotok? (magyar és külföldi) Miért?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Magyarok közül BreakfastAtFruh a kedvencem, igazi természetes szépség, a videói hasznosak, rengeteg jó tanácsot ad, mindig olyan árkategóriájú dolgokat mutat be, amiket mások is megengedhetnek maguknak.

Külföldiek közül két nagy kedvencem van: Bethany Mota és Zoe Sugg. Mindkettőjükről ugyanazt tudnám elmondani, amit a fentebb említett lányról, Fruzsiról, izgalmasak a videóik. Bethanynek még a DIY videóiért vagyok oda, Zoeról pedig még annyit, hogy vlogokat is készít, amiket imádok, hiszen így nemcsak a profin szerkesztett videóit láthatjuk, hanem így egy YouTuber magánéletébe is belekukkanthatunk. :)

2015. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Magyarok közül Fruzsi (breakfastatfruh) és Móni (Monica's Beauty World).

Külföldieket nem nézek.

2015. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
breakfastatfruh szörnyű, és még sminkelni sem tud :( Miért nevezik ezek magukat gurunak..
2015. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Magyarok: breakfastatfruh, EhsstySmink

Külföldiek:Jaclyn Hill, Lauren Curtis, Shaaanxo, Shani Grimmond,Carli Bybel, RhaeaEstelle, Nathalie Paris, saaammage, Amy Macedo, KathleenLights

2015. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Magyarból nekem is Fruzsi a kedvencem. Kedves, közvetlen, szépen sminkel (tehát mer színeket használni is, de mindig csinos, sosem túl sok stb.), van humora is, de közben elég érett, pontos és kellően komolyan veszi a dolgokat, amikor kell... és nem félóráig beszél mindenféle hülyeségről, aminek köze nincs a témához, és az sem egy hátrány, hogy szép a hangja... nem ilyen affektálós vinnyogós izé. Mondjuk az néha kicsit idegesít benne, hogy nem mindig kezeli a helyén azt, amikor ezek a kínai boltok ingyen küldik neki kvázi a cuccokat, és volt, amikor erre azt a szót használta, hogy "vette" meg az infóboxban sincs mindig benne az, hogy ő ezeket ingyen kapja "terméktesztért"/bemutatóért cserébe. De a legtöbb magyar guru ennél sokkal rosszabb, tehát elnézem neki, mert amúgy látom rajta, hogy nem direkt hazudik, meg egy kérdéses videóban egyszer nyíltan elmondta, hogy ingyen kapja.


Nojkót imádtam régebben, de ő eléggé eltűnt.


A többiek, akikkel találkoztam... hát... infantilis tinik, tele vannak a videóik meg egyáltalán a csatornáik olyan tartalmakkal, amiknek köze nincs a szépségápoláshoz (oké, egy-két kérdezz-felelek videó elmegy, de utánozzák az amerikaiakat, ezért tele vannak mindenféle idióta kihívásos videókkal, "fiúk vs. lányok" szkeccsvideókkal, amik nem is viccesek, egy haulvideó 40 perc, amiből 15 perc az, hogy fejhangon visítva röhög, meg elmeséli a fél életét...


Külföldiek közül szinte mindenkit másért szeretek, de azért vannak alapvető dolgok, amiket szeretek egy sminkvideósban. Gyakorlatilag jobban szeretem a 25+-os, érettebb korosztályt, mert tényleg érettebbek, pontosabb tesztjeik vannak, nem vinnyognak, nem tettetik magukat cukimuki hülyéknek, szépen, normális tempóban beszélnek stb.

Pl. szeretem EmilyNoel83-at, vagy Beauty Broadcast-et, ahogy többen ismerik, mert hihetetlen pontos terméktesztjei vannak, és rengeteg olcsóbb terméket tesztel, azokat márkásakkal is összehasonlítja. Húszezer oldalról és szempontból vizsgálja a cuccokat, tisztában van vele, hogy másnak más bőrtípusa, preferenciái vannak.


FleurdeForce - Fleurben azt szeretem leginkább, hogy nagyon közvetlen, kedves, csacsogós, de közben tudja, miről kell és érdemes beszélnie, teljesen természetesen beszél, nincsenek allűrjei, nem erőltetett. Az is tetszik, hogy a külseje is természetes, nincsenek olyan szinten szétfilterezve a videói, hogy egy photoshopolt modellt lássak helyette, elérhető a stílusa (még akkor is, ha vannak drágább holmijai is).


Amarixe - Allisont is azért szeretem, mert kedves, vidám, de nem túl hiperaktív, lényegretörőek a videói, jó a stílusa, és azt pl. teljesen jónak tartom, hogy mostanában "minimalista" stílusú videókat is csinált, tehát hogy az ember szabaduljon meg attól, ami már nem kell neki... ahelyett, hogy minden hónapban 3x jelentkezzen egy haulvideóval, amiben összevásárol mindenféle kacatot.


GlamLifeGuru - Tati termékteszt-videóit nagyon szeretem, mert megmutatja, hogy tényleg, egész napos viselés után hogy néz ki a sminkje, tehát rendesen tesztel, nem 2 órára pacsmagolja csak fel az alapozót, aztán úgy teszi fel a tesztvideót. Ő is alapvetően érettebb, összeszedettebben beszél, de van humora is. Amikor drágább cuccokról vagy szponzortermékekről beszél, néha kicsit kioktató tud lenni, de minden mással kompenzálja ezt.


MakeupTIA - ha jól emlékszem, Ashleynek hívják. Az ő videói is lényegre törőek, rövidek, ő meg hihetetlen cuki.


Lisa Eldridge - ha valaki natúr sminkeket szeretne, meg egyáltalán megtanulni, mit hogy használjon, csakis ő. Vérprofi sminkmester, közben pedig nagyon édes és nagyon barátságos, közvetlen, bár ő sem ez a vinnyogós deszeretlektiteket típus.


És akkor +1: Elle Fowler. Ő nekem a "bűnös élvezet". Néha teljesen infantilis, gügyög-vinnyog-minden, de nagyon szeretem a hangját, és elvarázsol a bájossága. A könyves videóit különösen szeretem amúgy (de egyáltalán a könyves youtuber-világot is). Viszont Blair nagyon idegesít.

2015. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Magyar:EhsstySmink, bar nagyon ritkan tesz fel videokat sajnos:(

Kulfoldi:Zoella,Bethany Mota, Jaclyn Hill(mostanaban o a number 1 kedvencem),Shaaanxo, Tanya Burr

2015. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, kifelejtettem Michelle Phant :) ot is szeretem :D
2015. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ehsstysmink, Shaaanxo, Lauren Curtis
2015. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én Fruzsit bírom, meg FollowAnnát.

Ehssty sokat ripacsakodik, ezért nem kedvelem.

2015. ápr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Magyarok: Fruzsi (BreakfastAtFruh) , Szicsó Petra, Videómánia(Dancsó Péter),luckeY és CsChannel

Külföldiek: Zoella (Zoe Sugg) Tanya Burr, MakeupByMandy24 (Amanda Steele), Meredith Foster és Miranda Sings

2015. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!