Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet világosítani egy...

Hogy lehet világosítani egy sötétebb árnyalatú alapozót?

Figyelt kérdés
Hülye voltam és két árnyalattal sötétebb alapozót vettem ráadásul 5-ezer forint volt,nagyon sötét a bőrömön mit tehetnék? Ennyi pénzért ki nem dobhatom......:( Nincs pénzem még egyre.
2010. febr. 18. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg keverj bele hintőport.. probáld ki:D
2010. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Add/cseréld el.
2010. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. febr. 18. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Folyékony alapozó?

Két árnyalat, hmm. hát próbálkozz valami JÓ MINŐSÉGŰ test/arc ápolóval( krém )..

Semmiképp ne dobd ki :) a csere-bere meg nem mindig oldható meg..

Én a krémet ajánlom..VAGY vegyél valami rosszabb minőségű ( 500-1000 ftokért lehet már kapni ) VILÁGOS, a legvilágosabb alapozót.. És annyit keverj bele, ameddig nem látod jónak a színét.. A csuklód belső részén vagy a nyakadon próbáld ki.. ( általában ezek a helyek hasonló színűek, mint az arc ) ;)

Sok sikert, remélem segítettem :)

2010. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszi a segítséget össze kevertem egy világos alapozóval és hát furcsa reakciót váltott ki:D a színe tökéletes az állaga olyan,mint az üditő szóval nagyon folyik:) A krémes megoldás ugyan jó ötlet,de sajna még így is nagyon barna,arra gondoltam,hogy megpróbálok rá tenni valami világos árnyalatú púdert,jővő héten veszek aztán majd kiderül milyen. Eladni,cserélni nem szeretném semmiképp.Mégegyszer köszi a tartalmas választ.Minden jót!

2010. febr. 19. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!