Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok látszóan...

15 éves lány vagyok látszóan szőrös a hasam ez ellen mit lehet tenni? a szőrtelenítő krémen kívül!

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
szia:D én szerintem az erre legalkalmasabb a hideg gyanta mert az a tönél kitépi a szőrszálakat. A borotvát én semmi képpen nem ajanlom mert az csak felszinesen tünteti el és gyorsan visszanő!:)
2015. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szedd ki csipesszel vagy vegyél meleggyantát.
2015. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nekem azt mondták hogy gyantázzam mert van egy lány aki gyantázta és elvileg még rondább lett

a gyanta biztos jó megoldás?

2015. ápr. 7. 22:32
 4/8 anonim válasza:
végleges szörtelenités :)
2015. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

15 évesen végleges szőrtelenítés? Egyrészt drága, másrészt meg lehet, hogy csak a hormonok miatt van, és később nem lesz ott semmit.

Szedd ki csipesszel, vagy hideg gyanta. De ha nem annyira feltűnő, inkább nem piszkáld, mert lehet, hogy csak rosszabb lesz.

2015. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az igaz ha tényleg nem feltűnő akkor nem kell bántani

Az biztos h drága a végleges :-)

2015. ápr. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csakis meleg/forró gyantát ajánlok! Nekem bevált! 4 hétig nincs bajod vele!
2015. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szőkítő por :)
2016. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!